IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Tретирање на женската невиност во денешно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tретирање на женската невиност во денешно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
Автор
Порака
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 19:20
Аха, а вицот го знаете ли:

Колку време му треба на дечкото за да води љубов со невина девојка?

- 7 часа и 1 минута...4 часа да ја убеди, 1 минута трае сексот и 3 часа и се извинува

Исото прашање но за искусна девојка го има следниот одговор:

-5,5 часа... пола саат ја убедува, 2 часа трае сексот и 3 часа се созема
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 22:01
Mit: vinovnite pojako se seksaat od nevinite. Ova treba da odi na Mythbusters LOL

Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 22:30
vidi vidi idi vidi stvarno ke mu dojde taka da mu se nevidi,ama na nekoi im e mnogu zal sto se cuvale premnogu i si gi ispustile svoite 5 minuti i posle ke se kaci nekoj sto ne ni pomisluvale deka nekogas ke bide sevte-penetratorot,ama toa ima i dobra strana za drugata strana...Nekoj sto vo mladost bil isfrustriran i tapa vo sexualno privlecen smisol podocna koga rabotite stanuvaat pokonkretni znaci koga od ljubov ne  se zivee e togas stapuvaat zlatnite 5 min. na tie decki koi duri stanuvaat i seksualni snobovi zatoa sto mislat deka nivnite pari go vrtat svetot i zenite dodusa toa e i vistinata kolku i da se gadime od taa pomisla...Zatoa ljubete se strasno od samiot pocetok zasto najubaviot seks e toj i nikogas ne se zaborava ama i edukacija malku poveke sto se veli da ne si go apete g...to cel zivot...(5 minuti slatko cel zivot tatko)     Pozdrav
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 00:19
nevina

NE,BLAGODARAM.
EYES WIDE SHUT
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 12:47
Originally posted by Julija Julija напиша:

Аха, а вицот го знаете ли:

Колку време му треба на дечкото за да води љубов со невина девојка?

- 7 часа и 1 минута...4 часа да ја убеди, 1 минута трае сексот и 3 часа и се извинува

Исото прашање но за искусна prostitutka го има следниот одговор:

-5,5 часа... пола саат ја убедува, 2 часа трае сексот и 3 часа се созема
ama  spremaj  za  nea  50  evra
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 13:06
ако девојката е невина...секако дека нема да инсистирам да имаме односи ако не планирам сериозна врска со неа.
зашто само да ја **** и да ја оставиш?
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 01:50
среќасреќаплазење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 08:37
Taka e...nevinosta seuste ne ja izgubila vrednosta   среќа
Кон врв
beckham Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beckham Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 02:54
Znaci poveke ne se opteretuvajte so nevinosta,zasto site edvaj cekavme da ja izgubime.Zatoa samo vnimavajte na propratni gluposti koi mozat radikalno da vi go smenat zivotot nepovratno.No uzivajte vo ljubenjeto maksimalno i bez predrasudi.Napravete go toa so dostoinstvo.Iako ponekogas izgleda poinaku no sepak site sakame da bideme sakani no i da sakame,da ljubime no i da bideme ljubeni......
Pozdrav decki i zbogum nevinost.....
Кон врв
BlackKnight Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BlackKnight Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 21:51
NeVi Nost
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 02:03
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Taka e...nevinosta seuste ne ja izgubila vrednosta   среќа
се согласувам......иако можеби не е ценета како порано............
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 10:42
Ja noseni farmerki ne nosam
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 13:00

denes se site "second hand"

apce
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 13:09
ma nemam niso protiv.... ako ne e nevina ....ama pa najmnogu mrzam da cujam vtor si mi!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.