IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Tретирање на женската невиност во денешно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tретирање на женската невиност во денешно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2006 во 10:00
Да Tongue
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2006 во 11:13
100% tocno :) ama za educiranite:)
anatomski gledano:)
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2006 во 05:42
Lugje,bas mi e drago covek da slusne razlicni mislenja i od dvete strani.
Se nadevam deka temava ke pridonese za podobar pristap kon nestata.
Nekoj znae nekoj ne,koj kolku uspeal da se samoobrazuva vo zivotot e prasanje na uslovi i zelba.Nekoj svaka deka propustil nesto vo zivotot pa ke sedne i ke si procita.
 
Vo sekoj slucaj blagodaram Natalija za iscrpniot komentar,se nadevam ke im bide od korist na mnogu devojki.
Moe bese samo da ja zadadam temata......
 
Ke vidime i poinakvi mislenja sepak ova e Forum......
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 00:22

Nindza te molam nemojte so vulgarnosti......

Od tebe ocekuvam poveke,da ne ja gusime temata.....

Sepak celta e sega druga znaci okolu zenskata nevinost.....

Za samozadovoluvanje ke otvorime druga tema i sekoj neka si gi napise dozivuvanjata.....

Te molam uste ednas drugarski...Imas iskustvo na sajtov i ako nekoj nesto neznae pomogni mu ,nauci go nesto......

Npr.Natalija dade stvarno odgovor so sirok dijapazon,a toa e toa sto go barame vo temava.Da gi slusneme razlicnite mislenja na poveke licnosti..

Please....You are very kind person......se citame..Pozdrav
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 09:06
Вака без лутење, вашите постови, т.е на Нинџа и на Сенсеи ви се преместени во БОШ БОШ тема на Подфорум Бош моабети..
Ве молам најискрено, темата е прекрасна, не е за лично препуцавање..
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 09:24
Temava e odlicna...
seuste ima taboo temi... no dobro e sto se otvaraat...

Edna vistinska slucka...
na veridba idnata svekrva prasuva:
- dali devojkata e nevina???
Sinot i odgovoril:
- odi vidi na parkingot kaj Sofka...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 09:33
Zdravo Nataly... ti posakuvam prijaten den...
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2006 во 21:30
Lugje me nema dva dena i ja zaboravivte temava.
Dobro,ako ne vi se dopagja ok.Nikoj ne ja saka zenskata nevinost izgleda? Pozdrav do site.....


Изменето од andonoff - 21.Октомври.2006 во 21:30
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 00:44
Originally posted by andonoff andonoff напиша:

Lugje me nema dva dena i ja zaboravivte temava.
Dobro,ako ne vi se dopagja ok.Nikoj ne ja saka zenskata nevinost izgleda? Pozdrav do site.....

Lele kolku sme osetlivi...Nema nekoj da napise komentar i odma u depresija pagas...Izglea ne si siguren u sebe...Nemoj loso e toaLOLLOLLOL
A zenskata nevinost?Kako nikoj ne ja saka?E so se pravat muskite za da dojdat do nevina cura...Ali ne sfakam zasoConfused
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 02:35
Originally posted by kandid kandid напиша:

Originally posted by andonoff andonoff напиша:

Lugje me nema dva dena i ja zaboravivte temava.
Dobro,ako ne vi se dopagja ok.Nikoj ne ja saka zenskata nevinost izgleda? Pozdrav do site.....

Lele kolku sme osetlivi...Nema nekoj da napise komentar i odma u depresija pagas...Izglea ne si siguren u sebe...Nemoj loso e toaLOLLOLLOL
A zenskata nevinost?Kako nikoj ne ja saka?E so se pravat muskite za da dojdat do nevina cura...Ali ne sfakam zasoConfused


Za da bidat prvi u selo Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:22

People!!!!!!!!

Where are you?

Nema nevini definitivno.......

Momci slaba rabota,a?

Ke bide,samo poleka......

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:25
Abe ...otkako britni izjavi deka ne e nevina...veke nevinosta e DEMODE ...taka da najbolje da zatvoris temata LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:41
Originally posted by kandid kandid напиша:

Originally posted by andonoff andonoff напиша:

Lugje me nema dva dena i ja zaboravivte temava.
Dobro,ako ne vi se dopagja ok.Nikoj ne ja saka zenskata nevinost izgleda? Pozdrav do site.....

Lele kolku sme osetlivi...Nema nekoj da napise komentar i odma u depresija pagas...Izglea ne si siguren u sebe...Nemoj loso e toaLOLLOLLOL
A zenskata nevinost?Kako nikoj ne ja saka?E so se pravat muskite za da dojdat do nevina cura...Ali ne sfakam zasoConfused

Е како не сфаќаш? ..... не си кретен побогу,... веројатно не ти одговара да сватиш.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:47
Ja sum pa kretenka i ke recam ic nisto ne sfakam sea ...situacija RABOTI lud zbunjenog [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Изменето од mikus - 25.Октомври.2006 во 00:48
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.