IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Црн хумор
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Црн хумор

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2012 во 23:38
Излегува плавуша од лекарска ординација.
Застанува и се чуди:
- Како беше- Водолија или Скорпија...? Изгледа Водолија. А, не, Скорпија... Абе, ајде да прашам повторно.
Се враќа.
-Докторе, како беше- Водолија или Скорпија?
-Рак, госпоѓице, рак!
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 09:04
Таа: Што ќе биде ако утре умрам?
Тој: Понеделник.
____________________________________
 
Како човекојадец нарекува трудница?
Киндер јајце.
____________________________________
 
Евреите во Аушвиц во гасна комора:
- Пуштај! Пуштај!
А нацистот:
- Пуштаааам!
____________________________________
 
Како се вика Циган без рака?
Чесен господин.
____________________________________
 
Седат сијамски близнаци во соба, одеднаш заѕвонува телефон, а едниот вика:
- Ако мене ме бараат не сум тука...
_____________________________________
 
Каде краде Циган без една рака?
Во Second Hand Shop.
_____________________________________
 
Што е тоа: Има 4 нозе, глава и рака?
Питбул се враќа од градинка.
_____________________________________
 
Докторе, дали операцијата беше успешна?
Пријателе, јас сум Св. Петар....
______________________________________
 
Докторската дисертација на Хитлер:
„Влијанието на Евреите на загревањето на Берлин“
_______________________________________
 
- Мамо, мамо, Суљо сака да ме ебе!!!
- Што се дереш, имаш 10 години, а и брат ти е...
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 18:07
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 19:11
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 19:19
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2012 во 01:41
Мал вампир ја прашува мајка си:
Мамо, каков беше тато?
Вкусен..
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2012 во 16:55
Некое 10 годишно дете го удира кола, се собираат доста луѓе околу него и некој од толпата повикува:
- Викнете свештеник! Викнете свештеник!
А некој друг на тоа:
- Како можете во вакви моменти да мислите на секс???
 
губитник
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2012 во 00:19
Доаѓа човек со нож во грбот кај доктор и вика:
-Докторе помагајте!
-Заборави, пројде три часот и веќе не работиме!
-Ве молам, докторе крварам!
-Нема шанси, пројде три часот треба дома да си одам!
-Ве молам, ќе умрам!
-Добро, дојди тука!
Му го вади ножот од грб и му го забива во око!
-Сега оди на очно, тие работат до пет!
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2012 во 12:09
голема насмевкаплазење

1. Idu mama i sin plazom. Mama, mama vidi koliki je rak!!!! Eeee sine nije to nista koliki je kod tebe u glavi.

2. Koliko je beba potrebno da se ofarba jedan zid? Jedna, ako dobro zamahnes!

3. Zvoni postar i zena otvori vrata, a postar u rukama drzi dve umrlicePita ga zena sta je to, a on odgovara: -Stigla deca s ekskurzije.

4. Ide zena po ulici i zove sina: - Leo!!! Leo!!!! Cuje to kom�ija i obrati joj se: - Ali vas se sin ne zove Leo! - Ma to ja njemu od milja, jer ima leukemiju.

5. Kako plavusa zna da mama ima menstruaciju? Tatin ima ukus krvi..

6. Razgovor u tramvaju: Umrla mi je baka ..od čega? ..od gripa ..srećom ni�ta ozbiljno

7. Čovek koji je pre�ivio Černobil sretne poznanika, a ovaj mu ka�e da ima osmeh koji zrači

8. �to radi savjesni vozač kamiona kad vidi djecu koja se igraju na cesti? Uključi brisače.

9. Gde se sada oblači lady Di? Kod Versacea

10. Sta dobijes kad nabijes bebu na kolac? - Raznjic!

11. Zasto grbavac pusta brkove? Da bi ga zvali brka.

12. Sta nastane kada se kamion pun krompira zabije u vrtic?
MUSAKA!

13. Spremila mama supu sinu debilu i sin jede i naidje na persun, pa pita mamu: mama, mama sta je ovo mama: to je persun sine, to je zdravo a sin debil pocne da mase ka supi i vice ZDRAVO

14. Ide covek pustinjom sav iznemogao i zedan.Vidi u daljini bunar i povika:
-VODA, VODA..!
Utom se zachu glas iz bunara:
-GDE,GDE...?

15. Kakva je razlika izmedju mrtve bebe i plasticne case?
Kad zapalis mrtvu bebu ne zagadjujes atmosferu.

16. Zasto je lakse istovariti kamion mrtvih beba nego kamion put kugli za kuglanje?
Mozes da koristis vile..

17. Kako prepoznatio bogatog etiopljanina?
Nosi rolex oko struka!

18. Gde je u etiopiji najveca gustina stanovnostva?
tamo gde vetar duva!

19. Zasto dete iz cernobila ima dve glave?
Zato sto mu je neko odsekao jednu

20. Prelaze dve starice preko pruge i naiđe vozPrvu pregazi a druga srećom ostane zalepljena za prozorsko staklo!

21. Dođe Hitler u konc logor i ka�e: "Kako je ovdje hladno, Hans! Daj baci jo� dva u peć!"

22. Dođe Hitler pred lopatu i vikne: "Amo �idovenemoj se vi�e skrivat iza te lopate." I tada Hitler iznenađeno ka�e: "A dvojica ste mamicu vam!"

23. Dode mali �idov kod Hitlera: Striček, dajte da vidim posljednji put mamu i tatu! Hitler: Dobro, treći sapun lijevo.

24. Sta je to sivo, dugacko, vuce se po zidu i ubija Jevreje? Plinska cev!

25. Slepa devojcica dodje do raskrsnicea..zeli prieci na drugu stranu..osluskuje..tisina..krene ona..odjednom..BUM..Novi Audi A Quattro, TIHO DO BOLI.

26. Sta radi beba na machu? Klizi!

27. Sta uradi vozac kamiona kada ugleda grupu decice da prelazi ulicu?
UKLJUCI BRISACE!!!!!!!!!!

28. Mama, Hocu da se igram klikera...-Dosta bre sine, sta ti mislis koliko baka ima ociju..?

29. Mama, necu da jedem jaja..-Moras sine..-A jel' moram i kljun!?

30. Mama, a sta je to vestica? -Objasnicu ti kasnije, a sada stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dobices deo tabana za veceru..

31. Deda, stavi mi ku*ac u dupe..-Necu ..Pa dobro stavi mi u pic*ku..-Necu..Ma stavi bilo gde, samo mi ga vadi iz usta..

32. Mama, necu da glumim tatu! - Cuti sine i ulazi u krevet...

33. Mama, a zasto ti stenjes? - Cuti sine, i lizi!!

34. Porodila se zena u bolnici i sad dete treba da se izmeri, ali u bolnici nema vagaPosto u blizini ima jedna mesara, odnesu je oni tamo na merenjeNakon min izlazi mesar sav krvav i kaze: - grama bez kostiju!

35. Perica:Mama, mama mogu li da se igram sa klikerima? Mama: Nemoj sine baki danas treba stakleno oko!!!

36. Koja je razlika izmedju jevreja i pite od jabuka? Kada obadvoje stavis u rernu pita ne vristi.

37. Narkoman i gubavac u zatvirskoj celijiStrazaru ispadnu kljuceviKrene gubavac rukom da ih dohvatiOdpadne mu rukaKrene drugom, otpadne mu i drugaKrene nogom, otpadne mu nogaKrene drugom nogom, otpadne i onaNa to ce narkoman: Brate, jos malo pa si izasao.

38. Sta gubavac radi u bazenu? Glumi sumecu tabletu

39. Postavlja keva sinu debilu da jede, a on je pita: "Maamaa, a sta je oovoo...?"Keva mu odgovori:" Spanać sine, to je zdravo!" "Zdraavooo!!!"

40. Sta kaze vampir kad vidi trudnicu? KINDER SUPRAIS!!!

41. Padaju dve bebe sa -og sprata i jedna se uhvati okom za granu a druga vilicom za ivicnjak.

42. Secam se kada su me oteli i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njihOtac je trazio jos dokaza.

43. Na plaziPlace brat a sestra umire od smehaDolazi otac -Sta se desava? Sestra- Haha mama se udavila! Brat- Buuu a ja nisam video...

44. Naidje Hitler na gomilu pepela: "Hans, jesam rek'o da su sva javna okupljanja Jevreja zabranjena!"

45. Stoji debil kod prozora i kaze: -Mama, mama, jel' ono krava? Mama: -Jeste, sine, jesteDebil: -A gde?

46. Zasto dete iz Cernobilja ima dve glave? Zato sto su mu odsekli trecu.

47. Majka i cerka na tavanu, raskopavaju stare stvari..I otvore oni jedan sanduk, kad u njemu vencanica-Mama, jel ovo vencanica u kojoj se baka udala? -Jeste, sine-Mama, jel ovo vencanica u kojoj si se ti udala? -Jeste, sine-Mama, jel ovo vencanica u kojoj cu se i ja udati? -Neces, sine, ti imash leukemiju

48. Bili u vozu gubavac i kurvaUsao voz u tunel i gubavac navali na kurvu i siluje jeKurva: Mogao si me pre pitati jer imam AIDSGubavac: Ma nema veze, i onako mi je ostao unutra...

49. Moj deda je poginuo u konc logoru '....Pao sa osmatracnice.

50. Moj deda je spasio rusa ....Pokvarila mu se motorna testera.

51. Mama, svi mi govore da imam veliku glavu. Nemas sine, posje naberi kg krompira i stavi u kapu.

52. Kako se zove Zidov sa bocom plina na ledjima? OvisnikKako se zove Zidov sa dvije boce plina na ledjima? DealerKako se zove Zidov sa tri boce plina na ledjima? Triler.

53. Mama i sin u nacističkom logoruStavili mamu u krematorijum i spr�e jeSin stojeći na vrhu krematorijuma na od�aku, vidi kako bukti crni dim i kroz suze ispru�i ruke i ka�e: - MAMA..NARAVOUČENIJE: Va�na je ljubav, a ne agregatno stanje!

54. Zasto je Hitler izvrsio samoubistvo?-Doso mu racun za plin!

55. Kcer: mama mama tata povraća po stolu Mama: pa �ta onda Kćer: ona kurbača od sestre jede sve velike komade.

56. Sta je to zeleno - klik - crveno? Zaba u mikseru!

57. Znate koja je sifra za beg zidova iz Auscwicha? - Visina dimnjaka puta brzina vetra

58. Pricaju dva grobara, kaze jedan: Jebote, jutros mi je stigla jedna zenska imala je klitoris ko krastavacKaze drugi: Sta tako veliki? Prvi: Ne, tako kiseo.

59. Sta je to malo crveno i sprica na sve strane? Beba se igra cirkularom

60. Dvoje mladih se ljube i ona njemu: Dragi, uzela sam ti zvaku. Nije to zvaka, prehladjen sam.

61. Eksplodirala bomba izgorio vrtić dođe mama i ka�e: -Ja sam do�la po svog sina Uglje�u

62. Dolazi Hitler u logor i kaze Jevrejima: "dragi moji Jevreji,danas igrate vaterpolo utekmicu." Ove njegove reci su docekane aplauzom i pitanjem sa kim? "Vi u belim kapicama a, krokodili u plavim."

63. Dolazi Hitler u Lgor i kaze Jevrejima: "Dragi moji Jevreji Danas idete na rok koncert." Ove njegove reci su docekane ovacijama i pitanjem ko svira"Hanc mitraljezac"

64. Kako se zove Jevrejsko zabaviste? "veseli plamicak"

65. Koko staviti osam Jevreja u peglicu? Dva napred, dva nazad, a ostale u pepeljaru.

66. Sta rade Jevrejska deca na krovu krematorijuma? Cekaju mamu i tatuPouka: Nije vazno agregatno stanje - Vazna je ljubav!

67. Posle porodjaja lekar uzima bebu i pocinje sa njom da udara u vrataUtom nailaziotac deteta i sav iznerviran kaze: "Jesi li ti normalan ubices mi dete!", a na to ce doktor: "Opusti se covece mrtvo rodjeno".

68. Umre vojniku Petrovicu majka, i sad kapetan treba da mu prenese vest na lep nacinSad se on razmislja kako ce to da uradi?! I seti sePostroji on jedno jutro sve vojnike i kaze im: "Ko od vas ima majku nek istupi!" .."A ti Petrovicu 'de si poso?!!!!!!!!"

69. MUZ I ZENA IZLAZE IZ ROBNE KUCE I GURAJU DECIJA KOLICAODJEDNOM SE ZENA ZAPREPASTI I VIKNE: ZABOGA, COVECE OVO NIJE NASE DETE! DAJ, DAJ,NE PANICI...NACI CEMO GA VEC NEKAKOALI MORAS PRIZNATI ZENICE DA SU OVA KOLICA MNOGO LEPSA NEGO NASA!

70. BILE MAJKA I CERKA U KUPOVINI I PITA CERKA MAMU:"MAMA KUPI MI OVU HALJINU""ALI SINE VELIKA TI JE" "MAMA NOSICU JE KAD PORASTEM" "SINE NECES PORASTI IMAS LEUKEMIJU".

71. Dva covjeka ispred zgrade stoje i kolju bebuNaidje zena iz komsiluka pa ih pita: "Majstori jeste li za rakicu?"

72. Koja je razlika imedju mrtve bebe i kamena? -Kamen ne mozes jebat!

73. Mama mama, sto mene svi zezaju da puno jedemMama: -Ma pusti njih sta kazu, idi uradi domaci i eno sam ti udrobila u kadu da jedes.

74. Vraca se sin kuci i kaze majci: -Mama, mama, danas sam igrao fudbal! Ali kako, sine, kad ti nemas ni ruke ni noge? Pa bio sam lopta...

75. Crni sine, izlazi odatle!!! - rece majka i otvori rernu.

76. �to je to - zeleno, klik, crveno? �aba u mikseru.

77. Znate li �to je najbolji poklon za mrtvo dete? Mrtvi mačić!

78. -Mama, mama! Ne mogu disati! -Dobro, znači radi!

79. -Mama, mama! �ta to radi� s tom seki...

80. -Mama, mama! Mogu li se igrati u pesku? -Ne, dok ne nađem bolje mesto za zakopati tatu.

81. -Mama, mama! �to je to vukodlak? -Ućuti i poče�ljaj svoje lice!

82. -Mama, mama! �to je to delinkventno dete? -Ućuti, zapali cigaretu, popi whiskey i daj već jednom, podijeli te karte!

83. -Mama, mama! Mogu li ići na plivanje? -Daj ne blebetaj gluposti. Kao da ne zna� da tvoj čelična pluća ne plutaju.

84. -Mama, mama! Seku je pregazio valjak! -U kupatilu sam, ne mogu doći. Gurni je ispod vrata.

85. Mama, mama! Tata je povratio po kuhinjskom podu.-Samo ga ignori�i sine-Ali mama, mi je otela sve velike komade!

86. - Mama, mama! Tatu je zahvatila vatra s ro�tilja! - Ajde ućuti i donesi kečap!

87. - Mama, mama, �to je to orgazam? - Nemam pojma du�o �to je to, nikad to nisam imala, Idi pitaj tatu

88. - Tata, tata, �to je to travestit? - Daj ućuti i otkopčaj mi grudnjak!

89. -Mama, mama! Za�to moram stalno skakutati? -Ajde ućuti ili ću ti odseći i drugu nogu!

90. -Mama, mama, imam li ja velike noge? -Nema� sineA posle da si stavio cipele u gara�u!

91. -Mama, mama, glava me boli! -Ajde ućuti, i pomeri se od mete za pikado!

92. -Budi dobar dečko sineDođi gore-Ne, mama, mama, opet će� me baciti dole

93. -Mama, mama, ne �elim ići u Kinu! -Ajde ućuti i ulazi u taj paket humanitarne pomoći

94. -Mama, mama, za�to slavimo Bo�ić u aprilu? -Ajde ućuti, Zna� da ima� rak

95. -Mama, mama, �to ću biti kad odrastem? -Ni�taZna� da ima� AIDS!

96. -Mama, mama, mogu li dobiti bicikl za Bo�ić? -NeVeć ima� svoja invalidska kolica!

97. -Mama, mama! Ne �elim pljeskavice za ručak! - Ćuti ili ću ti samleti i drugu ruku

98. -Mama, mama! Za�to guramo auto blizu litice?! - Ćuti sine, probudiće� tatu

99. -Mama, mama! Ne �elim prazniti kantu za smeće! - Ćuti i nastavi da jedes

100. -Mama, mama! Lo�e mi je od ovog učenja plivanja! - Ajde ućuti, ili ću opet povući vodu!

101. -Mama, mama! Valjak je od tate napravio palačinku! - Ćuti i donesi pekmeza!

102. Sede dva mala crnca u jednom plemenuJedan se pre�derava, a drugi ga moli: "Da� mi malo?" "Ne dam!" "A daaaj!" "Ne dam." "A samo griz?" "Ne dam i gotovo." "Dobro dobro, videće� ti kad meni mama umre..."

103. �to je gubavac na vjetru? Maslačak

104. Koja je razlika između bebe i papira? Papir ne vri�ti dok ga pali�

105. �to je to malo plavo na dnu bazena? Beba sa probu�enim gumom.

106. �to je to malo zeleno na dnu bazena? Isto beba, samo tri meseca kasnije

107. �to je zabavnije od zakucavanja bebe na zid? Skidanje iste

108. Sede dva kauboja u saloonu i ulaze dve dame, pa će jedan kauboj: "Eno moje verenice!" "A koja?" Izvadi prvi kauboj pi�tolj i opali i ka�e: "Ona koja stoji

109. Ide klinac ulicom plačući na sav glas. Naiđe neka �enska i pita ga za�to plače"Tata mi je udavio mačiće." �ena zgranuta: "Ajde, nemoj plakati, kupiće nove." "Ali tata mi je obećao da ću ih ja zadaviti..."

110. "Dobar dan tetka! Jel' mo�e Ivica sa nama da ide da igramo fudbal?" "Ali deco.., pa vi znate da on ima dečju paralizu?" "Znamo, znamo, tetka, al' fali nam jedna stativa."

111. Sto je to gubavac u bazenu ? - Sumeca tableta!

112. Kom�ija, sta ti radi beba na vrhu ormara? Ma pusti, ja sam je stavio - juče mi je pala sa kreveta pa nisam čuo!

113. Preskace curica konop u dvoristu Ausvica, naide Hitler i pita je: -Mala koliko ti imas godina? -Sedam, sutra cu osam! -To samo ti mislis!!!

114. Mali Zidov trazi tatu u konclogoru. Odvode ga do ostave i kazu: "Drugi sapun lijevo"

115. Do�ao Hitler u posetu Au�vicu i razgleda logor-Danas je tako fin vazduh i jo� miri�u karameleNa to će komadant logora: -Nije to moj fireru nego spaljujemo �ećera�e

116. Uhapsili fa�isti jevrejske majke i decuVreme je ručka i fa�isti poslu�e decuNa to uđe Hitler: "Dobar dan""Dobar dan", pozdrave decaZatim Hitler upita: "Volite li vi svoje mame", a deca odgovaraju: "Da, puno"Na to ce Hitler: "Prijatno"

117. Dođe Hitler u konc logor i ka�e: "Kako je ovde hladno, Hans! Daj baci jo� dva u peć!"

118. Dođe mali vampir u pekaru i tra�i dvadeset komada hlebaPekar mu da hleb i upita ga �ta će sa tolikim hlebom? Vampir odgovori: - Devojka je dobila menstruaciju pa umačemo.

119. Sta je crno, malo i kovitla se pored zida?? Beba nasla steker

120. Sida, sida, e pa �ta je, ako je sida nije lav sida, sida, pa neka je, ne boji se ko ima leukemiju..

121. Sta uradite ako naidjete na bebu na auto-putu? Uključite brisače.

122. Unuk kaze dedi deda zaklopi oci, a zasto, mama i tata su rekli da ce nama biti bolje kad ti sklopis oci!

123. Mama mama stiglo proljece, kako znas, visi+baba na tavanu!!!

124. Dr�i mladi otac dete iznad kipuce vode i cita: Ako dete ne �eli piti mleko, skuvati ga.

125. Padaju dvije bebe s nebodera i jedna zakaci okom od exer!

126. Nesrecno dete place i u ocajanju pita majku: Mama, sta da radim kad imam rak na mozgu? Ne brini sine, vodim ja tebe u banju na kupku od blataZasto, mama, hoce li to da mi pomogne? Ne, nego ces da se naviknes na zemlju!

127. Ulece sin u sobu i vice: "Tata, tata, mama je umrla"A otac ce: "Pocni da places, odmah dolazim"!

128. Koja je razlika izmedju III i IV stepena radijacije? Kod III stepena kada provuce� ruku kroz kosu, ostane ti kosa u ruciA kod IV stepena - kada provuce� ruku kroz kosu ostane ti ruka u kosi.

129. Kakve boje su oci moje sestre? pita sin majkuPlave, sineE nije, nego crvene! - Rece decko pokazujuci oba oka u ruci.

130. Na Kordunu grob do groba, tra�i majka sina svoga, na�la ga je, sreća prava, Coca-Cola osve�ava!

131. Tucaju se gubavac i sida�ica. Kad su zavr�ili radnju, sida�ica rece: Izvini nisam ti rekla, ali zna� ja imam AIDS. Gubavac mrtav hladan rece: Ne sekiraj se, ostao je unutra!

132. Razgovaraju dva pijanca u kafani: Prijatelju,..hik..obecaj mi da..da ce�, kada umrem od ci..hik, ciroze, da mi zalije�..grob raki..hik, rakijomNema prob..hik, problema; ali cu prvo..da je propustim kroz bubrege

133. Covek �eli da iznajmi stanPrimetio je mrlje na zidu i rece: Kakve su ono mrlje na zidu? Pre vas ovde je bio hemicar koji se bavio opasnim eksperimentima..I to su hemikalije? NeTo je hemicar

134. Tuče tata sina: "Jesam li ti lepo rekao da mora� da bude� odličan!" A sin odgovara: "Pa ti tata ne zna� kako je te�ko čitati Brajevu azbuku kukom"

135. Dobio mesar deteNa slavlju pitaju ga kakve oci ima - on ka�e plave, ima li kosu - ka�e ima malo, na koga lici - na tatu, kol'ko je te�ko - ode on i vraca se sav krvav do pojasaTri ipo kila bez kostiju

136. U ratu granata vojniku otkinula nogu i on urlice od bolovaPrilazi mu drugi vojnik i dreknu na njega: �ta se dernja�? Granata ti je otkinula samo noguOnom tamo je otkinula glavu pa cuti

137. Danas sam rucao buba-�vabeBLJAK. Kakav li to ukus ima? Paaaaaaa..ne�to kao gusenice ili slicno..

138. Po�tovani roditelji obavje�tavamo vas da su va�a djeca u sigurnim rukamaDjecji krematorij "VESELI PLAMICAK".

139. Sta dobijas kad skuvas bebu - caj od majcine dusice.

140. Kuca nije, maca nije, ptica nije, mama koju ono zivotinju imam? Rak sine, rak

141. U Etiopiji glodje Ivica kost, trgne ga Stevica i kaze daj mi maloNedam rece IvicaNa to ce Stevica daj mi samo maloNedam opet ce IvicaA Stevica kaze: -Dobro, dobro umrece i moj tata

142. Sede dve devojcice u bljuvotini, zasto jedna place? Zato sto je druga pojela veci komad od nje.

143. Moli mazohista sadistu: -Muci me, udaraj me, vezi me, bicuj me, slomi me celog..A sadista mu hladno odgovori: -Necu.

144. Ide bakica ulicomi nailazi na upotrebljeni prezervativLagano se sagne, digne i kaze: -Ajme, ova danasnja omladina..uvek ostavi najbolje! SRRRK!

145. A guy calls into work and says: -Boss I cant come to work, I'm sick today. Boss asks: -How sick are you? The guy says: -I'm at home f**king my sister, how sick is that?

146. Nadju dva ludjaka pistolj. Kaze prvi to ti je lula, stavi pistolj u usta i opali i padne mrtavKaze drugi kakav jak duvan.

147. Idu baba i deda vodit ljubav, te baba rece dedi, stavi kondom-Ali nama to vise ne treba! Neka, neka, mogu dobiti salmonelu od starih jaja!

148. Mother held her little daughter minutes under water, not to make her any troubles, but to see a funny bubbles!

149. Baka od godina na groblju pita grobara, gdje je parcela broj 9? Grobar: -Sta si izasla babo ako se ne znas da se vratis!

150. Sto ima noge i ruku? Bulterijer na djecjem igralistu.

151. Sto je africki rulet: -Kad ti pusi crnkinja, a jedna je ljudozder.

152. Dolazi baba na groblje, i pita grobara: -Izviiini, sinko, gde je ovde parcela ? -Ma lezi, baba, de oces !!!

153. Kakva je rezlika izmedju pacova i penzionera? Pacovi brze stizu do kontejnera

154. Kakva je razlika izmedju WC-a i groblja? Nema razlike: kad moras da ides, moras..

155. -Izlecio sam sina od grizenja noktiju-Stvarno, ali kako? -Izbio sam mu sve zube...

156. Mama se penje uz stepenice i drzi dete za jednu nogu, a glava mu udara o stepeniceKomsinica dovikuje: - Spasce mu kapica, komsinice! Mama joj odgovara: - Ne brinite, zakucala sam je.

157. Perice, gdje si izgubio oko? -Komsinica me ubola iglom za pletenje-Slucajno? -Ma ne, kroz rupu na kljucanici

158. Mama, mama a sta je to vestica? Objasnice ti mama posle vecere, a sada budi dobra devojcica, stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dace ti mama najsladje parce od tabana!

159. .Mama, mama, hocu da se igram sa klikerima! Ne mozes danas, babi treba stakleno oko!

160. Mama, mama ja ne volim ove spageteCuti jer cu ti inace iscupati vene i iz druge ruke!

161. Mama, mama, za�to ja ne mogu gledati TV kao i sestra? Cuti jer cu ti inace odrezati usi kao i njoj!

162. Dobar dan, dajte mi molim vas pola kilograma detetineMesar uzme komad mesa iz hladnjace i pocne seci sa sataromOdmeri pola kilograma i pocne uvijati u celofanTip ga usput pita: Je l' to sveze? Kako da ne, sad smo ga skinuli sa ljuljaske

163. Kad umire seceras? Kad mu je najsladje.

164. Kako se na spanskom kaze abortus? Adios embrios.

165. Dolazi Hitler u logor i shetajuci se onako ispred postrojenih zatvorenika pita jednog: -Sinko koliko imash godina? -Sutra cu imat shest, kaze mali veselo-E nechesh, boga mi nechesh

166. Koja je razlika izmedju kamiona punog beba i kamiona punog pijeska? Bebe se mogu istovarat vilama!!

167. Sto znaci kad ti zena ude u dnevnu sobu iz kuhinje? -Lanac je predugacak.

168. Kaze klinac od godine: -Mama kupi mi neku domacu zivotinjuA mama ce: -Ne treba ti sine, vec imas raka.

169. Kupe sestra i brat pakovanje zileta i pocnu da ih zvacuBrat crce od smeha a sestra mrtva hladna

170. Ulazi dete u kucu..Gde si deda..�ta to srmdi, je li deda..deda..deda..deeeedaaaaa deeedaaaa bre..

171. Mama mi se preudala i novi tata me uci da plivam-Jel' ? Pa, kako se snalazis?-Odlicno! Vec sam naucio da se sam izvucem iz dzaka..

172. Policajac pise izvestaj. Glava na putu, bubreg na putu, noga na putu, stopalo na tro -troto (sutne stopalo na put) stopalo na putu.

173. Seta se Hitler koncentracionim logorom i padne mu pepeo na rameNa to ce on: 'Ma okani me se covece'.

174. Kako prepoznati bogatog Etiopljanina? Nosi zlatni ROLEX oko struka.

175. Najavljuje komentator vaterpolo utakmicu u Ausvicu: Evo izlaze Jevreji u belim kapicama, a..krokodili su bez kapica.

176. Sta je crveno, sluzavo i penje se po zenskoj nozi? Nostalgicni abortus.

177. Sta radi mali Jevrejin pored dimnjaka u konc-logoru? Ceka mamu da izade

178. Kako spavaju Vukovarska deca? Ko zaklana

179. Sincic: -Mama, mama...ja ne bi isao u Ameriku..mama: -Cuti i plivaj...:

180. Tata, tata, eno baka tetura dvoristem!!! -Bemti, daj jos jedan metak!:

181. Mama, mama, ali ja ne zelim videti baku. Cuti sine i nastavi da kopas.:

182. Mama, mama, ali ja ne volim baku! Ostavi je onda s druge strane tanjira.:

183. Mama, mama, ubicu sestru! Zasto sine kad imamo jos pola babe u frizideru...:

184. Mama, mama, zasto tata trci cik-cak? Cuti, cero, i dodaj mi snajper.:

185. Mama, mama, ja ne volim brata! Cuti sine i jedi!

186. Tata, tata, jesmo li mi ljudozderi? Nismo, sine, pojedi mamu dok se ne ohladi

187. Mama, mama, sta ima za veceru? -Cuti sine i vrati se u pecnicu

188. Gura malo dete ruku u posudu sa sumpornom kiselinom- Mama, mama, ova posuda nema dno!

189. Sto je to malo crveno u kolevci? Beba cucla Gillete

190. Sta je to malo zuto u kolevci? Beba se zagnojila

191. Sta je to malo crno i kuca na staklo? Beba zagorela u mikrotalasnoj

192. Nakon Cernobila mali rus svojoj mami: Mama, mama meni raste treca sisa! Na to ce mama: Boli me kurac.

193. Nesmeta mi sto sanjam na engleskom, ali me nerviraju nemacki titlovi

194. MALO CRVENO IDE KM/h? BEBA U MIKSERU!

195. Sta je gore od deteta u kontejneru? JEDNO DETE U DVA KONTEJNERA!!!

196. Ajde sine, idi igraj fudbal sa djecom!..Ali tata...ja sam invalid?! -Znam, znam sine...salio sam se sam se.

197. -Mama,mama daj mi kolaca. -Prvo operi ruke,sine! -Ali, mama,pa znas da nemam ruku. -E, nema ruku, nema kolacica!

198. POSLJEDICA CERNOBILA: Kaze kci mami: -Mama, mama , raste mi treca sisa! A mama na to kaze: -Boli me kurac!

199. Kakva je razlika izmedju mrtovg deteta i hleba: DETE SE NE MRVI KADA GA REZES..

200. Kad se dete stavlja u masinu za mlevenje mesa, zasto se prvo stavljaju noge? Da se vidi izraz lica!

201. Mama, sta ti je to izmedju nogu? -Nista sine, to je azdaja...-Al' je zinulaaa...!

202. Mama, sta ti je to izmedju nogu? -To me mama lupila sekirom..- Zar posred
pi*ke...?

203. Sta je to incest? - Zabava za celu porodicu.
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2013 во 06:45
Се раѓа мало дете и докторот го зема и го носи. Се враќа за 5 минути и на детето му испаѓа едната рака. Потоа му испаѓа и ногата. Докторот зема скалпер и му го вади окото.
Мајката: што му направи на моето бебе!
Докторот: мала шала, мртво е родено.
I just wanna feel real love.
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2013 во 01:38
Умрела некоја жена и мажот и оди да извади посмртница. Таму го прашуваат "Што сакаш да напишеме?"
- Пишите "Умре Стојна".
= Ама имаш 5 бесплатни зборови кажи уште нешто слободно.
- Пишите "Умре Стојна, продавам Голф Дизел".
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2013 во 01:42
Отишол Дедо Мраз во Африка и му вели на црнчето
-Што сакаш тебе Дедо Мраз да ти подари?
-Па цела година ништо не сум јадело....
-Хо хо хо, нема подароци за деца што не јадат...
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2013 во 21:55
Млад брачен пар добил бебе.

Поминале 5 години, а детето ни збор да прозбори. Родителите многу се загрижиле нешто да не не е во ред со малото.

После неколку денови детето изговара ДЕДО... Следниот ден Дедово умира
Поминало извесно време а детето изговара БАБА ... И следниот ден бабата умрела.

Поминало пак некое време кога детево вика ТАТО, и сите по дома почнале да го оплакуваат таткото, да се спремаат за погреб, таткото легнал во ковчег и чека...

Кога во еден момент некој влегува во куќа и вика:
- Еј луѓе , koмшијата умре...
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2013 во 09:16
Доаѓаат гости кај Влав и гледат цел облечен во црно.
- Зошто бе ти така у црно?
- Абе вчера татко ми умре...
- Како бе кога сабајле го видовме стоеше на портата?
- А не, ние така го потпревме за да прими пензија.


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.