IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Смртта на вашиот домашен миленик
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Смртта на вашиот домашен миленик

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 10:49
Originally posted by goor goor напиша:

mene mi otrovija 2 kucnja i 6 macki vo eden den...pa zamislete kako bese...тагатагатагатага
zalno, mnogu zalno. izgleda ti gi sakas zivotnite cim si gi imal tolku.трепкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 23:17
krivo mi e kogaq ke umre nekoe zivotin4e bidejki mnogo gi sakam zivotin4injata za krokodilite i zmiite za tie i4 ne mi e zall bidejki se mnopgo loshi
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 12:24
..


Изменето од ACELERA - 27.Мај.2010 во 19:16
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 18:24
тешко пднесувам смрт на милениче.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Jagotka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jagotka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 18:19
e za zal pred 4,5 godini moite komshii bes troshka zalost i covecnost vo niv zaradi nivni neobjaslivi pricini mi go otruja kuceto, zamislete so kakvi sosedi si imam rabota osven sto frlaa hemikalii od nivna strana i mi gi sushea borcinjata vo dvorot pa uste i go otruja.....лутиналутина
Nikogash ne go zaboraviv toj pogled pred da umre ... srcence ispushtashe penja od ustata a veterinarot nemozeshe nisto da napravi i posle ne vidov nisto samo tatko mi mi kaza deka umre.плачење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 18:23
е тиаквите комшии од меен имаат матер да ти ебам место добар ден..и ден да не видиш место добра вечер....лутина а моја мачка сега со овој памет да ми отрујат може ќе ме видите во идризово...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 00:00
Љубител сум на папагали. Во една непригода кога си дојдов дојдов дома папагалот го немаше. Починал мојот МИКИ, синми и керками достоинствено го погребал. Но, јас кога ми ја кажаа таа вестго исплакав со чувство дека сум изгубил член од моето семејство.
Сега имам дру/а иста е мојаша љубов кон птицата и не би сакал да ј изгубам иако веќе четири годи ја имам.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 17:12
JAs imav kanarinec i izraznav zaedno so nego. I eden den na 14.01 na Vasilica umre :( Lele kolku go sakav. Od nervozi i od toa so to bacvav mi se pojavi nesto kako mozolce na ustata pa operacija posle mi praeja za da mi go izvat тагатагатага 
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 21:33
Originally posted by EVGENIJA EVGENIJA напиша:

DALI TAA BILA OD STAROST ILI PAK OD TRUENJE AMA NIKOGAS NE KE MOZAM DA JA PRIFATAM POSLE EDNATA ZAGUBA, MI GO UKRADOA EDNOTO KUCE A SEGA PAK DA MI GO OTRUE NEKOJ DRUGOTO KUCE ILI DA POCINE OD STAROST.TESKO MI SAMO STO PISUVAM I MISLAM VO MOMENTOV,A KAMO DA BI BILO I VISTINITO.NEDAJ BOZE.








,,тешко ја поднесувам,,
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Zhapche Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zhapche Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 18:28
I mene mi umre morskoto prasence i nemozham da se pomiram Mnogu mi nedostasuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nema uteha. Ve molam pomognete mi kade da najdam dolgovlaknesto SHELTI ??????????????????? Drugoto mi e mnogu tazhnichko, se plasham da ne go izgubam nego, iako nikoj nema da mi go zameni angelcheto shto me napushti

Изменето од Zhapche - 05.Декември.2007 во 18:53
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2007 во 21:32
Еднаш имам такво нешто доживеано и не би сакал повторно тоа да го доживеам.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 13:43
hm i posle 7 godini se rasplakav kako da beshe vcera def nemozam da zboram za ova
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 23:44
6 години чувам мачор, и не дај боже да ми умре......
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2007 во 23:44
Не дај боже,
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,311 секунди.