IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Каква кола сакате???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каква кола сакате???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 33>
Автор
Порака
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2009 во 23:10
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 17:32


volkswagen scirocco gti
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 17:35


opel insignia opc
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 17:40


opel astra gtc
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:31
NISSAN SKYLINE R34 GTR V SPEC UMIRAM ZA TAA KOLA
DRIFT
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 17:45
Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

NISSAN SKYLINE R34 GTR V SPEC UMIRAM ZA TAA KOLA
nikogas ne svativ sto tolku narodov go vlecat japanski koli Aj sea imam sansa da prasam nekoj STO TOLKU BE LUGE GLEDATE VO JAPANSKI KOLI NAPRAENI OD ALUMINIUMSKA FOLIJA????
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 17:57
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

NISSAN SKYLINE R34 GTR V SPEC UMIRAM ZA TAA KOLA
nikogas ne svativ sto tolku narodov go vlecat japanski koli Aj sea imam sansa da prasam nekoj STO TOLKU BE LUGE GLEDATE VO JAPANSKI KOLI NAPRAENI OD ALUMINIUMSKA FOLIJA????
   epa ne veruvam bas deka se od aliminiumska folija kolata ja zasakav uste koga se napravi sony 1 na gran turismo 2 ja imase kolata e grom pogotovu novara R35 taa postavuva rekordi i e GROM aj cao i bidi pozdraven.
DRIFT
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 18:48
абе остај тоа, како можиш ти да сакаш кола со која не си се дружел во живо??? Тоа ти е исто како да сакаш давојка која не си ја сретнал!!! А кога ќе ја сретнеш ќе бидеш разочаран пошто ќе имаш 10 пати поголеми очекувања (верувај од искуство ти викам)

едитЧа тоа што се од танок метал 100% е сигурно

Изменето од volkswagen - 19.Јули.2009 во 18:49
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 19:00
koj rekol deka ne sum ja osetil vo zivo samo koga sprasti pokraj mene gotovo mislev deka ke padnam.BTW ne ja vidov u mk u srbija ja vidov.
DRIFT
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 20:31
more, bato, osetuvanje podrazbiram najmalce 20-30 kilometri da ja povozis, za vidis mani i prednosti i posle da prajs muabet, ili barem da sedis 10-tina min vo nea pa da mozis da kazis

Taka se zalazuvav ko bev stvarno mal koa izleze Octavia. Mi profuci pokraj mene i jas i se divev, ama imav edno druzenje so nea i svativ deka ima mali milion koli koi se podobri od nea!

Probaj, vidi, ka osetis
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 20:56
Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:



volkswagen scirocco gti
i jas sakam vakva..среќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 21:39

i da znaes ke probam letvo ke odam kaj dedo mi a kolata ja ima komsija ke ja probam i ke ti kazam impresii.aj cao

DRIFT
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 21:44
inace ja samo vlegov i ja zapaliv kolata ne ja vozev mnogu sum mal 14 god 1.93 cm visok glej im pamet kroj im gaki aj cao pak i pisi msn da se slusneme caos
DRIFT
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 22:24
Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

i da znaes ke probam letvo ke odam kaj dedo mi a kolata ja ima komsija ke ja probam i ke ti kazam impresii.aj cao



Originally posted by DRIFT MASTER DRIFT MASTER напиша:

inace ja samo vlegov i ja zapaliv kolata ne ja vozev mnogu sum mal 14 god 1.93 cm visok glej im pamet kroj im gaki aj cao pak i pisi msn da se slusneme caos


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.