IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ферка поради љубов!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ферка поради љубов!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ферка поради љубов!
    Испратена: 22.Август.2006 во 03:53
dali nekogas ste se stepale za sakanata/sakaniot??
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 09:51

 ZA k*rVI NE SE TEPAM   , se imam stepano kako ne , samo posledno vreme gledam dali devojkata vredi  , ako taa saka da bide so mene i nekoj e drzok od strana ja provocira sleduva tepacka ,  ama ako izigrava k*rva i saka da me testira do kaj ke odam za nea i provocira mazi da idat i posle da me gleda kaj so se kolam so nekoj za nea , nejze ke i e*am mater 

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
aktivna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aktivna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 10:06
Jas se stepav pred dve godini so edna devojka zasto celo vreme mu se zakacuvase na decko mi za da me provocira mene.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 10:08
imas decko sega
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
aktivna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aktivna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 10:11
nemam decko i zal mi e sto nema za kogo da se tepam 
Кон врв
riciboy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riciboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 11:59
Da imase edna edinstvena zenska na svetov, i jas ke se tepav. A vaka site imame izbor.
Vo sekoe vreme...
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 17:47
Imam udreno samar na bratucetka zatoa sto strasno me izlaga vo vrska so deckoto,
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 19:24
ej mnogu mi odgovara temava-vcera mnogu bliska drugarka mi kaza deka se fatila so moj bivs decko(neodamna mi bese decko)za koga stalno i se ispovedav i se znaese za nas i mi davase soveti...a sega-abe znaes,jas idam so nego...treba li da mi proraboti raceto...? ja mislam ne
 
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 00:34
Bidi na nivo, i ne ja udiraj. Ti si bila iskrena a ona go zloupotrebila toa, koj ja ebe. Ona e mala vo ovaa situacija, a ne ti. Ama pa, ako ti e merak, vrzi i ja edna, i zamini si...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 01:37
ne be pa ti kakvo mavanje-ne vredi ni da ja udram... u sekoj slucaj,fala za sovetot
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 09:24
kalina zemaj pistol i da im go trgnes i na dvajcata , za dvajcata kotek
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 11:38
abe sto sakaat neka praat koj gi vrti
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 11:59
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

ej mnogu mi odgovara temava-vcera mnogu bliska drugarka mi kaza deka se fatila so moj bivs decko(neodamna mi bese decko)za koga stalno i se ispovedav i se znaese za nas i mi davase soveti...a sega-abe znaes,jas idam so nego...treba li da mi proraboti raceto...? ja mislam ne
 

ne se ponizuvaj batali gi ne i zbori
kokoska;)
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 13:31
taka e!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.