IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Математика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Математика

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 18>
Автор
Порака
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 16:50
ne e na stranicite, tuku na kompjuterot, kaj saatot i dugite znakcinja, najdolu desno...
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 17:09
Originally posted by breza breza напиша:

Kaj mene ne mozam da najdam takvo nesto.Na koja straniva e ili ima na site stranici
Ajde vaka po red izgleda ne ti e instalirana kirilicata:

Na start ke kliknes, ke odish vo COMTROL PANEL, ke ti se otvori nova strana, tuka barash LANGUAGE (JAZIK) ke kliknesh na nego, potoa povtorno ke ti se otvori nova strana i pisuva REGIONAL AND LANGUAGE OPTIONS ke go otvorish ova i ima malo pravoagolno prozorce, na REGIONAL OPTIONS i tuka ke kliknesh na MACEDONIA , potoa OK.Posle toa do saatot znaci desen agol dole ke imash ikona so EN koga ke kliknesh na nea se pojavuva MK toa e toa.
Ne znam dali ke me svatish ....Sepak probaj
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
breza Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај breza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 21:10
Јас сум имала Македонска подрска и тебало да стиснам шифт и алт.Се извинувам што Ве измачив.

Бреза-Брезово
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2006 во 22:03
ok e  ne e nikavo macenje
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
breza Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај breza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2006 во 12:31
Дрзам часови по математика од петто одделение основно до четврта година на сите средни уцилишта во Битола.
Ако сте заинтересирани јаветесе на следните телефони:
 235-873
075-606-297
Бреза-Брезово
Кон врв
бреза Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај бреза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2006 во 22:01
 Почна школската година па можеби и оваа тема ќе проработи
Бреза/Брезово
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2006 во 00:15

go memorirav brojot

covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
бреза Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај бреза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 22:22
Ајде јавете се да решиме некоја задача .Smile
Бреза/Брезово
Кон врв
бреза Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај бреза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2006 во 00:01
Плашилиштееееееееееееееееееееееее бегајте подалеку страшно е многу од незаинтересираностCryCryCryCry
Бреза/Брезово
Кон врв
бреза Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај бреза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 20:48
Нема никој да се јави на оваа тема зарем е тоа толку страшноLamp
Бреза/Брезово
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 20:51
ajde kazi nekoja... da vidime dali vistina sum plavusa.
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 20:03
Jas utre pram test matematika i pojma nema.
Ucime nesto beskonecni nizi nesto limes itn. LOL
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:29
na koj mu tekna da ja otvori temava?! nikogas ne sum razbirala,najodbiven predmet.....Dead
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:29
dodusa,mi se sviga onoa-davam na casovi po matematikaLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.