IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку последователни оргазми може да доживее жена?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку последователни оргазми може да доживее жена?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 10:49
Na baranje na publikata samo da se povtoram ... mene mi orgazmiraat ... za maximum 3 minuti... i tka na sekoi 3 minuti po tri puti...  jebiga koga sum najbolji i najvechi jebo u gradov... a ovoj pat da dodadam u svetu i shire ( Do upravata - Ova jebo ako moze da se boldira da bie sto poveke ochi ) i sve znam za klitoriksot ( da da Klitoriksot , Obeliksot i Asteriksot ako smeam da dodadam )... za negovo chachkanje ...machkanje... pipkanje... stipkanje...
Sve e toa mit... samo gi poglednuvam i mi svrshuvaat... majke mi ... hipnoza si e hipnoza...


E sea dal se shalam ili sum seriozen ne kazuvam Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 10:53
pa ne mi tekinja a nidza vika na 3 min po tri tu u pm :) toj ne daj boze doma da ti ima sex:) poplava:)za kratko vreme:)
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:19
17-најсе ми е рекорд.
Ептен беше јебешлива.
 
 
 


Изменето од Eleni - 02.Октомври.2006 во 15:20
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:39
najvekje sum doziveala 4......daj boze da ke doziveam uste posleduvatelni.....Big%20smileBig%20smile
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:44

 

Со мене ми е ќеиф кога свршуваат бргу, а сеа колку, јебига, се трудиме, ама барем два пати е убаво, послем што знам, колку може.



Изменето од Eleni - 02.Октомври.2006 во 15:23
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:48
Za edna vecer ako ne svrshi barem 5 pati , ne ni se nafakam da e*am Wink

Normalno da mi prai kolku tolku kejf Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:50
Originally posted by nindza nindza напиша:

Za edna vecer ako ne svrshi barem 5 pati , ne ni se nafakam da e*am [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />Normalno da mi prai kolku tolku kejf [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />



ova e u stil na najfraer a????
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:51
Originally posted by nindza nindza напиша:

Za edna vecer ako ne svrshi barem 5 pati , ne ni se nafakam da e*am Wink

Normalno da mi prai kolku tolku kejf Wink
pa ako napravis da svrsi ke svrsi moze i 16 pati...toa zavisi od sexot i od partnerot
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:53
Pa sto sea da lazam li... ok ako sakate da Ve lazam nemozam da nateram zenska da svrshi... nikako ednash u 5 meseci ako mi se posrechi...hehehehe

Abe koga e*am e*am ne se zaebavam... ispod pet pati ne ja pustam da si ide... ako treba neka grebe po patos... ama nema da otide nezadovolena da ne me zbori posle nindza ne mozel poveke 5 pati da natera devojka da svrshi...LOL Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:54
abe nema vrska kolku ce svrsis tuku kako ce se custvuvas potoa ako bil dobar sex i od edno svrsuvanje ce se custvuvas ispolneto i zadovolno ako ne moze e 16 pati da svrsis so vrtenje sliki vo glavata [zanete kako ide toa] pa pak da ne se custvuvas ispolneto i zadovolno i oslobodeno taka da daj se na rabota:)
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 14:20


Inace da se vratime na temava... aj vie obicni smrtnici kazete si kako i kolku svrshuvate posledovatelno odnosno kolku i kako gi svrshuvate partnerkite ...posto ja se razbira sum van konk*rencija Vie borete se za vtoro mesto  Wink

Изменето од Eleni - 02.Октомври.2006 во 15:28
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 14:23
ма.. да се вратам на темата...
за потенцијалот скриен во мене... а тек во другата во мене...LOL
ќе да биде на високо второ место да ме стаат
Motivation is game in my hands
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 15:08
dva do tri pati normalno , se drugo e preterizam ili nesto drugo,Ouch
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 15:09
pa i posle 2 pati mislam nije to to.....sepak prvite 2-3 se najjaki....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.