IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - КОЈ ЌЕ ИЗГУБИ НА ПРЕСТОЈНИТЕ ИЗБОРИ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

КОЈ ЌЕ ИЗГУБИ НА ПРЕСТОЈНИТЕ ИЗБОРИ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Прашање: КОЈ ГИ ГУБИ ИЗБОРИТЕ 2006???
Одговор Гласови Статистика
4 [36,36%]
3 [27,27%]
4 [36,36%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: КОЈ ЌЕ ИЗГУБИ НА ПРЕСТОЈНИТЕ ИЗБОРИ???
    Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:04

    ШТО МИСЛИТЕ КОЈ ЌЕ БИДЕ НАЈГОЛЕМИОТ ЛУЗЕР НА ПРЕСТОЈНИВЕ ИЗБОРИ???
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:06
ЈА ЛИЧНО МИСЛАМ ВМРОВЦИТЕ ЌЕ БИДАТ НАЈГОЛЕМИТЕ ЛУЗЕРИ ОВИЕ ИЗБОРИ!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:56
Ова е некаков плач или детска надеж се знае дека СДСМ ке изгуби но нетреба да плачат можеби евентуално за 20-30 год ке добијат некои избори во КУБА
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:16
ммм... чисто сумљам дека СДСМ така лесно ќе ја изгуби власта!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:34
i jas sumljam,ako tebit i so vojna vazno da ja imet vlastaLOLBMW M5 pateticen ti e avatarot,sepak zivotot ne e politikaWink
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:41
ХЕ ХЕ ХЕ!!! СДСМ НИКОГАШ НЕ БИ НАПРАВИЛ ВОЈНА ЗА ДА ЈА ПРИДОБИЕ ВЛАСТА!!! АМА СТО ПАТИ СУМ КАЖАЛ И ПАК ЌЕ ПОВТОРАМ ДЕКА СЕКОЈА АМА БАШ СЕКОЈА ПАРТИЈА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ГО ПОДЛАЖНУВА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ЗА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ДА СИ ОБЕЗБЕДИ МЕКА ФОТЕЛЈА ЗА НАРЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:46
NARODOT, a,koj drug bi izgubil vo ovaa nesrekna zemja?
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 09:29
Кој ќе изгуби не знам , ама обичниот човек како и до сега, ништо нема да добие
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 11:18
Originally posted by BMW_M5ХЕ ХЕ ХЕ!!! СДСМ НИКОГАШ НЕ БИ НАПРАВИЛ ВОЈНА ЗА ДА ЈА ПРИДОБИЕ ВЛАСТА!!! АМА СТО ПАТИ СУМ КАЖАЛ И ПАК ЌЕ ПОВТОРАМ ДЕКА СЕКОЈА АМА БАШ СЕКОЈА ПАРТИЈА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ГО ПОДЛАЖНУВА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ЗА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ДА СИ ОБЕЗБЕДИ МЕКА ФОТЕЛЈА ЗА НАРЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ!!! ![/QUOTE BMW_M5ХЕ ХЕ ХЕ!!! СДСМ НИКОГАШ НЕ БИ НАПРАВИЛ ВОЈНА ЗА ДА ЈА ПРИДОБИЕ ВЛАСТА!!! АМА СТО ПАТИ СУМ КАЖАЛ И ПАК ЌЕ ПОВТОРАМ ДЕКА СЕКОЈА АМА БАШ СЕКОЈА ПАРТИЈА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ГО ПОДЛАЖНУВА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ЗА ПО СЕКОЈА ЦЕНА ДА СИ ОБЕЗБЕДИ МЕКА ФОТЕЛЈА ЗА НАРЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ!!! ![/QUOTE напиша:

 aj kazi koj imashe najgolema korist od vojnata vo makedonija. tuka ke go najdesh reshenieto za toa koj ja predizvika. brej razmisli malce so glavata
 aj kazi koj imashe najgolema korist od vojnata vo makedonija. tuka ke go najdesh reshenieto za toa koj ja predizvika. brej razmisli malce so glavata
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 11:38
SIPTARITE BRATKO IMAA NAJGOLEMA KORIST!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 13:39

ne gi osporuvam pravata na albancite, sepak i tie se gragani na R.Makedonija problemot e shto radikalnite strukturi na albancite ispadnaa posilni od makedonskite institucii. 

SDSM imash 4 godini  vlast i za tie 4 ne pokaza nishto pozitivno, kade se tie po eden vraboten od semejstvo, kade se EU i NATO vo 2006. kade e sega procentot na bruto domashem proizvod, kade kotirame na evropskite pazari, shto e so zemjodelieto koe od den na den se podolu paga, a namesto nashe proizvodstvo jademe shkart zemjodelski proizvodi od uvoz. NEKOI RABOTI EDNOSTAVNO NE SMEEME DA GI OSTAVIME NA SLUCAJNOSTA OD PRICINA SHTO OD NIV ZAVISI SEKOJ COVEK VO MAKEDONIJA. pa sega da esapime dali pak ke gi ostavime ovie na vlast ili ke gi simneme da se odmorat edno 100 godini  
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 22:43
Е МОЛАМ ТИ СЕ КАЖИ МИ ПАК ШО ДОБРО НАПРАВИЈА ВМРОВЦИТЕ ЗА ОНИЕ 4 ГОДИНИ ШО ИМ БЕА ДАДЕНИ???
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 23:39
Едно и најважно направија ВМРО од 1998-2002 ја кренаа економијата во Македонија напред значи бруто домашниот производ го зголемија за цели 26% значи пред 1998 беше во минус или долгови па сега види ти
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 23:57
Originally posted by brza brza напиша:

NARODOT, a,koj drug bi izgubil vo ovaa nesrekna zemja?
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.