IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Екстра Тренинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екстра Тренинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:00
pa ti koga si udrila proleterski:))))
poleka...po edna serija na pocetok........
tie klekni stani em se za nodze a koga se ispravas ako tezinata ja prefrlis i butkas so petata se extra i za zadnik:)

Кон врв
Bella_Tigrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bella_Tigrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 22:43
Dajte nesto bez tegovi ....
Mislam....znaci postojam
Кон врв
Bella_Tigrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bella_Tigrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 22:47
nego sto se toa spojleri ????
Ermm
Mislam....znaci postojam
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 08:30
    Спојлери се деловите кои извираат кај струкот.. замисли рамно стомачи или без разлика облекуваш нешто и кај струкот ти се прелива како гума Тоа е спојлер.. Мене лично кај жените не ми е пријатен за гледање, во ред е кај папокот да има мало меше но вака некако и кога ке се седне и излезе тој дел ми е што знам, ваљда сум така со предрасуди околу тоа воспитана..

Сум приметила и баш и ми напоменаа дека ако форсираш стомачни или е поголем дел од тренингот дека тогаш најмногу се развиваат не до огромен степен, но сепак постојат..
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 08:34
Originally posted by batt's batt's напиша:

pa ti koga si udrila proleterski:))))
poleka...po edna serija na pocetok........
tie klekni stani em se za nodze a koga se ispravas ako tezinata ja prefrlis i butkas so petata se extra i za zadnik:)


    абе мило таков ми е тренингот памтиш, не може како мене ми одговара... И башка моја сила употребувам без помош на тегови воопшто.. Работам нозе, стомак претежно.. Едноставно секој пат се вежбите различни исцрпувачки по серија 2Х8 и нема мрдаш..
Да ги видиш вежбите за нозе ке се фатиш за глава..
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 16:54
Originally posted by natalija natalija напиша:

     Спојлери се деловите кои извираат кај струкот.. замисли рамно стомачи или без разлика облекуваш нешто и кај струкот ти се прелива како гума Тоа е спојлер.. Мене лично кај жените не ми е пријатен за гледање, во ред е кај папокот да има мало меше но вака некако и кога ке се седне и излезе тој дел ми е што знам, ваљда сум така со предрасуди околу тоа воспитана..

Сум приметила и баш и ми напоменаа дека ако форсираш стомачни или е поголем дел од тренингот дека тогаш најмногу се развиваат не до огромен степен, но сепак постојат..

    


stranicnite muskuli se razvivaat - sirat samo ako se vezbaat so tegovi. togash strukou se siri i tie muskuli izleguvaat nanadvor:)
Кон врв
Bella_Tigrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bella_Tigrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2006 во 00:34
aj dajte lek i za niv .... Ermm
Mislam....znaci postojam
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2006 во 17:52
lek nema samo vezbanje i vodata e lek,vezbaj mesec aktivno i spojleri kraj
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2006 во 08:42
Потруди се да го намалиш интензитетот на стомачните за да можеш да ги обликуваш страничните.. Или пак преку еден ден вежбај ги страничните прочитај по вежбите на темиве има објаснето како..
Кон врв
Bella_Tigrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bella_Tigrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2006 во 03:46
Ermm.....dankesheee .....LOLLOL....nego da ve prasam sto se ova pocetnik,grupa,senior,moderator....> i na kraj poslednata zvezda sto sleduva * ????? ja ssum senior..znam deka za grupa treba da napravis 50 poraki,za senior 100 poraki,za moderator ne znam ..ama mislam deka ne e vazno dali si  senior,pocetnik....bla bla.....tuku sto se krie zad imeto t.e. nick name ,neli ?
Mislam....znaci postojam
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:12
na tocak ili orbitrek

5min zagrevanje

1min sprint
1min sporo
i se taka vo traenje od 30min

5-10min ladenje - sporo
Кон врв
Nenad_Jerry Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenad_Jerry Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2008 во 19:46
Luge neznam kako da vi vnesam da poglednete slika od mojvestomacni

da vidite sto e stomak
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hihihi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 12:42
Originally posted by Nenad_Jerry Nenad_Jerry напиша:

Luge neznam kako da vi vnesam da poglednete slika od mojvestomacni

da vidite sto e stomak

Potrudise ako smetas deka se za gledanje
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hihihi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 12:47
    


stranicnite muskuli se razvivaat - sirat samo ako se vezbaat so tegovi. togash strukou se siri i tie muskuli izleguvaat nanadvor:)
[/QUOTE]
   Llelelelel pa ne e fer trebalo na vreme da mi kazat,jas pravev stomacni sekoj den po 250,i visti na e deka imam spojleri koi strasno gi mrazam,poveke ne pravam ,sega se nisam levo-desno
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.