IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Брзо возење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брзо возење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
maja_070 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 66
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja_070 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Брзо возење
    Испратена: 19.Мај.2006 во 21:32
OBOZAVATE LI BRZA VOZNJA.
SAKATE DA VE VOZAT BRZO ILI VIE DA GI VOZITE BRZO:)
JAS SAKAM DA SI JA STISNAM KOLATA DO KRAJ I DA IMAM LUDA VOZNJA.
SE RAZBIRA NA OTVOREN PAT

m.v
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:27
Па и не ја сакам баш брзата вожња,повеке сакам онака лежерна вожња(сеа не мислам со 60 на саат)да можам да уживам и да ја доловам убавината на околината ако патувам на подолга релација. Не возам брзо и не сакам да ме возат брзо.
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:42
more brza ne brza jas sakam i zelba mi e da me vozat vo Rolce Royce hmmmmmmm... da ne ima nekoj da me povozi go castam benzin 
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2006 во 10:14
Јас како по обичај секогаш каснам, и затоа се навикнав да возам брзо!!! Инаку немам доверба кога ме возат брзо!!! Ваљда дека во се*е сум сигурен!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2006 во 11:42
ako voznjata ne e brza nema satisfakcija
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2006 во 18:22
Obozavam brzo vozenje.
Koga me vozi nekoj drug, nekako ne sum opustena,dali seto ova e poradi nedovolnata sigurnost vo toj do mene, no sepak koga jas sum za volanot togash sum naj sigurna.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 13:30
I jas isto. Ne sakam da me vozat brzo, ne sum sigurna vo drugite luge kako vozaci, ama jas koga sum u prasanje, daaa, brza voznja obavezno... i najsigurna sum togas...
Кон врв
Yoco Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Yoco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 18:48
uf moram da odam ali za  ova   utre..ali brza voznja ne naybrza.daaaa ednas se zivee,a takvi voznji kolku imas sreka
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:53
Ja bi brza voznja so Honda 1000 RR
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Yoco Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Yoco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 17:37
a neee zboris za motor taka?brza voznja so toa ne...so takvo nesto si so pola noga veke pod zemya,ili na operaciona masa...ustvari mene i ne mi pretstavuva nekoya sadisfakcija preterano golema brzina kao nad 200...ali koga veke zborime za ubrzanje,i vozenje niz grad u makazi,finti,snaodlivost e tuka veke se pravi merak,se i\diga adrenalin i zivees uste 10 godini poveke...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 19:55
Ovoj pat pri vrakanjeto vo MK ovaa brzina ja postignav,(slikata e vnesena od moj mobilen ) bez razlika na golemite guzvi po avtopatot sepak za mene e cool voznja:)

Изменето од maja - 15.Август.2006 во 20:20
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 19:59
187......................sekoja cest ............2 pati  vo zivotot .........auff ama se ispotiv..................a inacce ne sakam brza voznja ........maksimum me imaat vozeno 210 i toa 12 saati ........a jas na zadno sedisste ....lele  kolkava dupka napraviv ....se otepav od kocenje
......
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:02
Mi bese strav poveke poradi umorenosta moja i guzvata po avtopatot Zagreb-Beograd osobeno vo mesec avgust koga site gasterbajteri se vrakaat doma.

Ne e nekoga golema brzina, ne se cuvstvuvase...no iskreno mi bese strav poveke da nagazam

Изменето од maja - 15.Август.2006 во 20:20
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:05
epa sestro moja zlatna ...........mislam deka ne e se vo brzinata ......me vozea 12 saati so 210 i na benziskata kade sto pievme kafe se slucci nesto za sto ne sakam da pisuvam .........taka da razlikata pomegju 120 i 200 e samo 5 min ...... na krajot bitno e da stasame zivi i zdravi......inaccce ako vo MKD me vozat nad 120 ja poznuvam da krevam panika .............
......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.