IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Сто Чекори на ВМРО ДПМНЕ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сто Чекори на ВМРО ДПМНЕ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 242526
Автор
Порака Обратен редослед
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 03:36
samo atomska bomba ke izbrise sekakva memorija
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 23:38
Mishel, Ocigledno tvojata losa javna memorija si ja cistis so toa deka nekoj drug napravil poloso od tvoive crveni heroi... 
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 22:00

PA SEGA AKO TI TREBAAT USTE BROJKI I PODATOCI OBRATI SE VO SDSM ONI SI ZNAAT STO SI PRAVAT,STO NAS NI PRAVAT.

A VO OVAA "DEMOKRATSKA ZEMJA" IMAS PRAVO NA IZBOR AKO NE SI PODLOZEN NA PERENJE MOZOK,A TI SPORED OVA STO SI GO NAPISAL ,SI.

Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 21:57

TEOFIL DA PREDLOZI" PROGRAMA ZA SPASUVANJE NA BRAK".ZOSTO?KAKO MOZE NORMALEN COVEK DA PRAVI PROCENKA NA KVALITETITE ,PRED SE POLITICKI,NA GRUEVSKI SPORED TOA DEKA OVOJ VTORIOV NEMAL PROGRAMA ZA BRAK.NOTORNA GLUPOST

2)NIKOJ NE OCEKUVA DA PRAVI CUDA OVOJ MLAD COVEK TUKU DA JA SPROVEDUVA IZBORNATA PROGRAMA CESNO I KORISNO

3)ALI AHMETI VODACOT NA TERORISTICKATA ONA SI IGRA IGRACKI SO BUCKOVSKI KAKO SO MALO DETE.POSLEDEN PRIMER-SLUCAJ BACILO

4)SPOMENATITE TELEKOM,OKTA,SE MINIJATURNI VO ODNOS NA TAT,FERSPED,REPLEK,ZELEZARA,TUTUNSKI KOMBINAT I MNOGU,MNOGU DRUGI KOI SE LICE I OPACINA NA SDSM

Кон врв
teofil Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 16.Јануари.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 19:11

kakva be programa si se zapnal be t.n. boogie.Od kogo ocekuvas programa,te citam sekoj pat ,gruevski mlad gruevski programa,Pa toj nemase programa za brakot da si go spasi.Toj ligush li stvarno mislish deka ce pravi nekoj chuda vo mak.Abe ce si igraat igracki so nego Tachi i Dzaferi,ako slucajno dobijat.Go zaboravi telekom ja zaboravi okta ,zito luks i t.n. ili toj nemal vrska so toa ,napravil nekoja reklama za maked. proizvodi a donel grcki investitori.Uste li treba brojki i podatoci,i dosta vise so tie programi i gluposti ,ako stvarno veruvas vo niv izvini ama si ja zacapal rabotava licno.

 

Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 13:37
Убаво е да се разгледа програмата па на оние што мислат дека не е ок да кажат зошто нека ни помогнат на нас што сме слепи или можеби само традиционално гласате бидејки незнаете на кого треба да се вика во следниве 4 год.Дај луѓе од нас зависи иднината на Македонија не е исто ако гласаш за било кој и ако гласаш за правиот без разлика кој е правиот па живееме во демократија може да се договориме
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 12:34

JAS ZNAM DEKA KE GLASAM ZA VMRO DPMNE I ZNAM DEKA VREDI DA SE GLASA ZA NIV

mbm
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 10:28
Јас знам зошто нема да гласам за ВМРО ДПМНЕ и знам дека не вреди да се гласа за нив
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2006 во 22:23
Понекогаш не е добро да се гласа за некоја партија само поради тоа што е таа партија со милозвучно име или има некаква исторја позади името.Треба да се научиме во Македонија зошто гласама за да може да знаеме и зошто да не гласаме.Ова е програмата на ВМРО ДПМНЕ http://www.vmro-dpmne.org.mk/Dokumenti/programa2006.pdf за вакви проекти јас мислам дека вреди да се гласа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 242526
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.