IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 111213
Автор
Порака
tonkax Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јуни.2016
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tonkax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2016 во 17:56
Zdravo sakam da prasam dali bi bilo dobro za pocetnik 100% whey protein scitec i creatin monohydrate od olimp? :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 111213
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.