IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку ве привлекува истиот пол?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку ве привлекува истиот пол?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
Автор
Порака Обратен редослед
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 15:15
Јас би сепак да пробам, за да се уверам
Не сум запознал досега ниту БИ ниту лезб.(или можеби не сум знаел дека се, што е и многу поверојатно)и баш би запознал!!!!!!!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 15:12
Нормално колку е невозможно е привлечно.. Но, залудет труд... јас можам мечу нив ама ти јок...
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 15:08
Па да, и мене ми е познат муабетов ама ....
а за бисексуалките па можда и то би било интересно, сепак она првото колку што е невозможно толку ми е и попривлечно - би повторил јас пак

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 15:05
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Инаку хомосексуалноста не ја разбирам и не ја одобрувам , но останувам на муабетот дека би сакал да напраам муабет со некоја девојка која била и таму и таму па да ми ја објасни разликата или сличноста.
А има и друг муабет:

Баш би пробал да освојам лезбејка(извинете на изразот).
Знам дека е скоро невозможно , но би пробал

Благодарам

    Залам но нема да успееш да ја освоиш како што мажите не ги поднесуваат жените така и девојките си ги сакаат само девојките а мажите ги презираат.. се сега ако најдеш Би па пробај ..
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 15:01
Па нели тие работи кои се наизглед невозможни, се и истовремено ужасно привлечни.....

како и да е кога би имале прилика баш би сакал да си направиме муабет(ова за Дани)

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:43
Lezbejka nema da osvois, zatoa sto oni se gay, a bisex cura mozes da osvois.... Wink
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:37
Инаку хомосексуалноста не ја разбирам и не ја одобрувам , но останувам на муабетот дека би сакал да напраам муабет со некоја девојка која била и таму и таму па да ми ја објасни разликата или сличноста.
А има и друг муабет:

Баш би пробал да освојам лезбејка(извинете на изразот).
Знам дека е скоро невозможно , но би пробал

Благодарам

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:37
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

£àñ ñàêàì äà çàïîçíààì äåâî¼êà êî¼à ïðîáàëà è îä äâåòå êîëà÷èœà.


аууу реков јас...дека Зоки со Вујаклија се дружи LOL
Motivation is game in my hands
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:29
Јас сакам да запознаам девојка која пробала и од двете колачиња.

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:17
A ti ocekuvas ljubov od ograniceni luge? Zasto samo takvite nema da razberat i ke te napravat cuknata...
Mene, iskreno, poveke i ne mi e gajle, si kazuvam, koj me saka, ke me saka takva kakva sto sum, ako ne, neka si prodolzi po patot... Vistinskite luge ostanaa so mene, za drugite bas me zabole...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:10
Е да Дана тука си во право... јас и да кажам јавно мила моја колку те сакам чукната ме прават.. Што ме доведува до позиција да размислам дека љубовта изумира интересите се само во прашање.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:09
Pa znaete i samite vo kakva sredina ziveeme, nekogas e tesko da se kaze javno, znam deka e...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:06
Браво Ивана така е..сите си се сакаме малку кој признава
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 13:04
абе сите ние си се допаѓаме вака или онака без разлика на пол и години
Motivation is game in my hands
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.