IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Реклами
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Реклами

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 33>
Автор
Порака
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 22:31

Najubavi mi se reklamite za COCA COLA. A dali ja imate videno ovaa najnovata? Prodolzenie na onaa so Nestrplivko. SE vika Simpatija i sega veke rucaat site zaedno i na kraj ja majtapat sestrata i i peeat ZALJUBENA IZGUBENA. SE iznasmeav koa ja vidov

Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 22:36
Originally posted by Agapi Agapi напиша:

Najubavi mi se reklamite za COCA COLA. A dali ja imate videno ovaa najnovata? Prodolzenie na onaa so Nestrplivko. SE vika Simpatija i sega veke rucaat site zaedno i na kraj ja majtapat sestrata i i peeat ZALJUBENA IZGUBENA. SE iznasmeav koa ja vidov

obichno mi se svigjaat reklamite za coca cola ama ne i ovie ili pak neubavo zvuchat sinhronizirani
always look on the bright side of the life!
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 19:33
coca-cola oficijalno , ama kolku plajkaat..........?!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 22:17
T-mobile...onaa shto shetaat bez glavi....kao pishuvaat poraki...interesno

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 23:36
najloshi reklami se onie koi traat po 15 min pa da zaborai chovek sho se reklamira. a i tie za prashoci za perenje, koa kazuvaat ako  ne go koristite nashiot prashok kje se sluchi voa i voa so mashinata... bla bla bla вртење%20со%20очи 
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 00:10
mislam deka polosa reklama od taa za sokot cmok na hedis marketite za bezvezna cena nema.
citacot na bar kodovi pravi cmok, KRAJ!!!
people are strange
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 00:43
nemoj da gi zakacas za "kvalitet" barem si se cesni vo toj pogled, si kazuvaat "STANDARDEN KVALITET"!!!!
PAK KRAJ!!!!!
ima li nekoj tuka tuka sto znae da kaze sto moze, a sto e sramota da se pusta???
people are strange
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 00:48
.

Изменето од ACELERA - 27.Мај.2010 во 19:56
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 00:50
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

почнува мојата омилена серија..таман завршила најавната шпица следат 15 мин. реклами за се и сешто...таман почнала серијата пааак реклами за се и сешто....до пола серија пак реклами...на пет минути до крај пак реклами....да заборавиш што гледаш. А1 го претеруваат. Сваќам дека од реклами и живеат, ама се си има мерка...лутина


mora da praat pari pojke inace kako ke ziveat so ti e tebe, sakas da propadanat ko mtv.........toa e najinteresniot del  zato gi gledaat televiziite heheheheheheгазење%20од%20смеење
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 00:59
.

Изменето од ACELERA - 27.Мај.2010 во 19:55
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 18:22
za, Aktivia Da Non
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 21:56


reklamite so prasocite ....

posledno so "leopardot" se mitarel ...

stvarno debilsko ...

i se nesto se stedelo ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
lazuli Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lazuli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 00:25

Eve vaka ide:

"Vi go pretstavuvame noviot proizvod......
Revolucija protiv stareenje,tolku moken
sto ke gi vidite rezultatite-vednas!!!
Otkrijte ja mokta koja ja vraka mladosta na kozata
Brishe 5 godini od izgledot na liceto....samo za 1049 denari...
 
Jesus,.....болен.....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 00:33
Mineralna voda xxx

ova voda ima cudesna mokj
napijte se i kje trcate cela nokj

( za sekoj slucaj ostavete vratava vo vc otvorena)
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.