IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Реклами
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Реклами

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 33>
Автор
Порака
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 21:39
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Абе добро.... Сите праат грешки.... Ваљда се мисли на 12


не е тоа проблемот, сите прават грешки, но некој таму зема огромни пари, за да не се прават такви грешки, тоа е работата. знаете ли колку маркетинг агенции никнаа, како печурки. а квалитет?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2006 во 02:47
ми се свиѓа рекламата за гранде пунто
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2006 во 23:08
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Заборавив да кажам дека многу ги мразам рекламите за време на филм....Angry Тогаш ниедна реклама не ми е убава LOL
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
ZIKS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 43
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZIKS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 08:41
абе луѓе, вистина не е добро, седиш и гледаш некој интересен и возбудлив филм - и оп РЕКЛАМИ!.
Ама, кога ќе размислите од што "живеат" телевизиите, е тек тогаш ќе ви стане јасно зошто има толку многу реклами, а посебно на А1. :)
Battle Control - Terminated
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 20:21
Абе они нека пуштаат реклами ама не на секои 5 минути.... Ради тие нивни реклами не ми се гледа филм на А1... На српскиве на пола саат пуштаат.... А може и повеќе.... А и кога пуштаат реклами, траат 20 минути... И што? Повеќе гледаш реклами него филм OuchAngry
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 16:50
Ми се свиѓа рекламата за Fiat
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 17:38
И мене таа за HONDA , дефинитивно .....Big%20smile
The*BeST*
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2007 во 17:51
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Абе они нека пуштаат реклами ама не на секои 5 минути.... Ради тие нивни реклами не ми се гледа филм на А1... На српскиве на пола саат пуштаат.... А може и повеќе.... А и кога пуштаат реклами, траат 20 минути... И што? Повеќе гледаш реклами него филм OuchAngry
У право си за тоа ми се одмилува да гледам,само што ќе почне филм абе се истураат од реклами чоече DeadThumbs%20Down
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 03:59
па од што живеат телевизииве бе?!? од рекламишта!
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 04:01

SponzorusiiiiiiClap

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 22:20
Pocna Zorica(na Trendo)edna emisija so najdobrite reklami koi se vrtat po svetskite TV,pa se prekina(od poznati pricini).
E,toa bea reklami-da ti e merak da gi gledas!Duri i koga bi ti go skratile filmot. 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 22:55
 Za Coca-Cola reklamite se sepak najprifatlivi Tongue
Make love and respect your profession

Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2007 во 17:40
Ви се молам, таа реклама за било каква храна да јадеш џвакај... ги има неколку ама се одвратни просто со синчето вриштиме кога ќе ги поштат и таа една со бактеријата го гасниме телевизорот толку пак реклами без идеја
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2007 во 17:52
Koga bev vo Mk mene mi se dopadna reklamata za Coca Cola.Za drugi nemav ni mnogu vreme da gi vidam.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.