IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Реклами
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Реклами

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 33>
Автор
Порака
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Реклами
    Испратена: 27.Март.2006 во 22:58

ај пишете овде за вашите омилени реклами.

проверето го ова http://84.40.3.164/

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2006 во 22:59
mi se bendisa onaa za Honda civic ..........
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2006 во 23:02
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2006 во 23:12
"Pushenjeto ubiva" nema sto, ama od kade se' zapochna, jako e nema sto
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2006 во 23:15

eve uste.ova ne e reklama ama e interesno

http://users.belgacom.net/treets_reservesite/dubdub.html

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 17:47
http://fun.rado1.cz/Video/bobika.mpg
Reklama za ceski internet prebaruvac CENTRUM, ima osvoeno nagradi..
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2006 во 12:21
    А бе луѓе доста бе , душата ми излезе од овие рекламите секогаш ко ке седнам да гледам нешто тие ја ебават цела работа, таман ќе дојди најинтересното и ОП, EVERYTHIN' IS f**kED UPAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
и то...
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2006 во 15:56
mi se dopaga reklamata za nike so devojkata koja igra i reklamata na ford za liga sampioni  ford  i reklamite na jogatv
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2006 во 16:52
Originally posted by YODA YODA напиша:

    А бе луѓе доста бе , душата ми излезе од овие рекламите секогаш ко ке седнам да гледам нешто тие ја ебават цела работа, таман ќе дојди најинтересното и ОП, EVERYTHIN' IS f**kED UPAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry


Се сложувам дека некогаш рекламите знаат да зафркнат работа, посебно ако ги пуштаат на преноси, како до сега! И тоа баш кога репризираат некоја ситуација која е битна за утакмицата!
Инаку вчера може добро им дојде рекламата на МТВ кога ја емитуваа емисијата за „Лигата на Шампиони„ и има снема тон, се расипа сликата.
Би требало да се остави простор на телевизиите и радијата за реклама, кога нема да сметаат на програмата, освен ако не се вклопат добро во програмата.
Ми се допаѓаат рекламите на К-15, стварно имаат идеи.
Оди направи ги, да те видам!


Изменето од Dogi - 16.Мај.2006 во 16:54
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2006 во 01:19
reklami??!!,.........ziva dosada,osobeno na Ao,.............zatoa i ne go ni gledam,...!!!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 13:28
ZA HONDA CIVIK, DEFINITIVNO!
Кон врв
grdo pajce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај grdo pajce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2006 во 21:41
smoking kills...ludnici
that which does not kill you only makes you wanna kill
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 15:21
sony novana mn e jaka
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 22:47
Originally posted by Dogi Dogi напиша:
Originally posted by YODA YODA напиша:

    А бе луѓе доста бе , душата ми излезе од овие рекламите секогаш ко ке седнам да гледам нешто тие ја ебават цела работа, таман ќе дојди најинтересното и ОП, EVERYTHIN' IS f**kED UPAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Се сложувам дека некогаш рекламите знаат да зафркнат работа, посебно ако ги пуштаат на преноси, како до сега! И тоа баш кога репризираат некоја ситуација која е битна за утакмицата!Инаку вчера може добро им дојде рекламата на МТВ кога ја емитуваа емисијата за „Лигата на Шампиони„ и има снема тон, се расипа сликата.Би требало да се остави простор на телевизиите и радијата за реклама, кога нема да сметаат на програмата, освен ако не се вклопат добро во програмата.Ми се допаѓаат рекламите на К-15, стварно имаат идеи.Оди направи ги, да те видам!
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.