IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каква боја е вашата коса?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каква боја е вашата коса?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 42>
Автор
Порака
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 09:54

Originally posted by natalija natalija напиша:

Мојата коса убава ќе ја средам во недела на кратка кратка
Нема да ја фарбам само нежно ќе и шепкам со ножиците
немоооооојјјјјјјјј, pleasssseeeeeeeeee немој!

Немој Нате! Имаш прекрасна коса, немој да ја кратиш никако!

Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
Vallerrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 280
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 09:57
NATE, TOA znaci deka vleguvas vo nova faza od zivotot, promena na kosa i toa GOLEMA, ZNACI deka vleguvas vo nov del od tvojot zivot
Povtorno so vas, mili moi!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 10:04
Мила моја Вал...само ми пречи многу долга е..малку да ја освежам..Иначе камо косата да промени многу работи
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 11:44
Originally posted by natalija natalija напиша:

Мила моја Вал...само ми пречи многу долга е..малку да ја освежам..Иначе камо косата да промени многу работи


менува минимум 2 работи....

1. штедиш шампон
2. штедиш струја за фенирање


нате мила имаш прекрасно лице....на прекрасно личе стои кратка коса, а башка и потипски личи
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 11:47
Ивана мила ме засрами
Секогаш сум имала долга коса, време е за промени Само да се убедам уште со фризерот да ме ишиша а не искуба . Благодарам Иванче јас се заљубив во твојата нова фризура
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 11:48
т.е сакав да кажам ти си ми инспирација Ивана
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 11:52
Originally posted by ivana ivana напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Мила моја Вал...само ми пречи многу долга е..малку да ја освежам..Иначе камо косата да промени многу работи


менува минимум 2 работи....

1. штедиш шампон
2. штедиш струја за фенирање


нате мила имаш прекрасно лице....на прекрасно личе стои кратка коса, а башка и потипски личи
си променила фризура или си се шишала?
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 11:59
да????? цврвенеам, црвенеам
Мила верувај.....потипски е да си со малку пократка коса....сакаш јас на фризер да те носам???
Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 12:00
Originally posted by Pravoslavie Pravoslavie напиша:

Originally posted by ivana ivana напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Мила моја Вал...само ми пречи многу долга е..малку да ја освежам..Иначе камо косата да промени многу работи


менува минимум 2 работи....

1. штедиш шампон
2. штедиш струја за фенирање


нате мила имаш прекрасно лице....на прекрасно личе стои кратка коса, а башка и потипски личи
си променила фризура или си се шишала?


ШИШАНА православие....и не се лути..СУПЕР МИ Е ....јас сум си задоволна ЕПТЕН !!!!
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 12:02
Многу е слатка Ивана Православие со новата фризура
Иванче мила има една ме шиша со години не се секирај кога ке и кажам шишај се заборава
Кон врв
Vallerrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 280
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 12:23
BAS MI E MILO ZA VAsh*tE PROMENI...SE NADEVAM KE VE VIDAM NABRZO
Povtorno so vas, mili moi!
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 13:07
Originally posted by natalija natalija напиша:

Многу е слатка Ивана Православие со новата фризура
Иванче мила има една ме шиша со години не се секирај кога ке и кажам шишај се заборава
може да се заљубам во фризурата на Ивана, а може и во Ивана
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 04:00
moze da ne e bas u sklop so tema ali sakam da znam vo skopje kaj moze da se nabavat revlon produkti za kosa od profesionalnata linija
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 23:05
momentalno kosata mi e satirana, ama za 2 meseci ke se farbam crna 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.