IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Мускулести Слики ;)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мускулести Слики ;)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 34>
Автор
Порака
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 14:44
Originally posted by bosab bosab напиша:

Незнам зошто не ми успева со сликиве,ПОМАГАЈТЕЕЕкако требаше


na internet ke najdes slika i na slikata desen klik i vo properties ke ja selektiras adresata na slikata i ke stisnes istovremeno na kopcinjata na tastaturata CTRL i C (copy).
posle toa vo delov kaj sto pisuvas ke kliknes na ikonceto so aparatot i vo noviot prozor ke i naprais paste (stisni CTRL i V) i ok i slikata ke bide stavena:)

probaj
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 14:45
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:


Originally posted by busvek busvek напиша:


Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive
Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки
Ne se slatki zs ne licat na zenimnogu se dobri, samo treba da znaes da gledas
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 17:18

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2006 во 02:50
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Originally posted by busvek busvek напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive


Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки


Ne se slatki zs ne licat na zeni


Бљаааак
Хммм...
Дома гола да ти шета оваа batt's
Во право си  MisIcA овие навистина се ..... да не употребувам такви зборови
Ме сфаќате нели
Мислев на фитнес девојките и момците дека се слатки јас што ги пратив страна 2-3 нели ?
Оваа навистина е .....
No comment сликата кажува СЕ

Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2006 во 18:09
А бе ова е монтажа.. а, ако не е, може само да се рече кутра, кутра жена
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2006 во 20:25
Hmmmmmmmmm!!! Se nekako mi lici na montaza!!! Neznam!!! Moram da provera!!! hmmmmmmm!!! Kako i da e!!! ne bi sakal ovaa da me grabne u krevet, pa mlad sum bre seuste, i ne sum tolku zagoren!!! 

Busvek davaj vamu steroidite ke vidi sea ona!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2006 во 21:04
Originally posted by batt's batt's напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:


Originally posted by busvek busvek напиша:


Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive
Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки
Ne se slatki zs ne licat na zeni

mnogu se dobri, samo treba da znaes da gledas

А каде треба да ја гледаме оваа погоре баттс? Во косата? Некако само тоа ми изгледа прифатливо Дури и изразот на лицето е брррр
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 13:25

Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 15:54
ako se zagledate dovolno dolgo ke vidite fudbalska topka
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 21:50
Originally posted by batt's batt's напиша:

ako se zagledate dovolno dolgo ke vidite fudbalska topka


Па ако е во топката работата сите да си набавиме по една и ништо нема да ни се приметува... ни вишок ни мањак...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 22:16


Или оваа девојка,на која прекрасните очи не доаѓаат до израз поради претерано грубите машки „елементи„ на нејзиното тело.Штета!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 00:02
Дома гола да ви шета оваа
можам да замислам подобро да не замислувам оти ке имам кошмари
ма каква женственост сензуалност сексуалност грациозност убавина ....
но за жал нема ништо во оваа
кутричка та
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 15:19
Оваа да те грабне, сиот ќе те исцеди гледај и' ги рацете....
А сликата во средина е поза: Тарзан, господар на џунглата
Само третата слика е можеби подобра...се сокрила зад дрвото да не добиеме уплав кога ќе ја видиме...

Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 16:23
     Zasto me ljudi izbegavaju  
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 34>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.