Испечати | Затвори го прозорот

Мускулести Слики ;)

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=3330
Датум на принтање: 18.Јуни.2024 во 08:13
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Мускулести Слики ;)
Постирано од: batt's
Наслов: Мускулести Слики ;)
Датум на внесување: 26.Февруари.2006 во 15:33
еве тука може да се стави и види некоја интересна сликичка

-------------Коментари:
Постирано од: batt's
Датум на внесување: 26.Февруари.2006 во 15:34


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 26.Февруари.2006 во 15:36


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 26.Февруари.2006 во 15:40


-------------


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 26.Февруари.2006 во 19:50Постирано од: batt's
Датум на внесување: 27.Февруари.2006 во 15:22


-------------


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 27.Февруари.2006 во 17:22
1932


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 27.Февруари.2006 во 17:25
http://www.ironsport.de/forum/album_pic.php?pic_id=593 - http://www.ironsport.de/forum/album_pic.php?pic_id=593


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 27.Февруари.2006 во 17:32
E ne mi uspeva ova so slikive epten sum nervozna  aj posle pak ke probam


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 20:12
здраво дечки и поздрав
нов сум во форумот па да бидам искрен од цел форум најповеке ме интересираат
овие теми па би предложил една тема Bodybulding -от и допингот
т.е СТЕРОИДИТЕ
Се занимавам рекреативно со овај спорт скоро една година и имам слушнато се и сешто па ме интересира што има да кажете вие како што гледам и нема некој голем интерес во
  default.asp" target="_self" class="boldLink - ИДИВИДИ форум : forum_topics.asp?FID=23" target="_self" class="boldLink - Вежбање
но добро како и да е поздрав до модераторитеПостирано од: batt's
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 10:08
Originally posted by busvek busvek напиша:

здраво дечки и поздравнов сум во форумот па да бидам искрен од цел форум најповеке ме интересираатовие теми па би предложил една тема Bodybulding -от и допинготт.е СТЕРОИДИТЕ Се занимавам рекреативно со овај спорт скоро една година и имам слушнато се и сешто па ме интересира што има да кажете вие како што гледам и нема некој голем интерес во  default.asp" target="_self" class="boldLink - ИДИВИДИ форум : forum_topics.asp?FID=23" target="_self" class="boldLink - Вежбање но добро како и да е поздрав до модераторитеajde pisuvaj:)
rasprikazi se:)

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 10:09
Originally posted by bosab bosab напиша:

E ne mi uspeva ova so slikive epten sum nervozna  aj posle pak ke probam


Ej ajde kade si????????

a posleto koga e?

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 11:50


-------------


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 21:50
Ruzni se ova bilderkive

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:12


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:17


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:22


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:30


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:37


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:40


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:46


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:51


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:55


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:58


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 16:59


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 18:27
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive


Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки
Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 03.Март.2006 во 21:48
Originally posted by busvek busvek напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive


Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки


Ne se slatki zs ne licat na zeni


-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 04.Март.2006 во 01:27
Незнам зошто не ми успева со сликиве,ПОМАГАЈТЕЕЕкако требаше


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 04.Март.2006 во 14:44
Originally posted by bosab bosab напиша:

Незнам зошто не ми успева со сликиве,ПОМАГАЈТЕЕЕкако требаше


na internet ke najdes slika i na slikata desen klik i vo properties ke ja selektiras adresata na slikata i ke stisnes istovremeno na kopcinjata na tastaturata CTRL i C (copy).
posle toa vo delov kaj sto pisuvas ke kliknes na ikonceto so aparatot i vo noviot prozor ke i naprais paste (stisni CTRL i V) i ok i slikata ke bide stavena:)

probaj

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 04.Март.2006 во 14:45
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:


Originally posted by busvek busvek напиша:


Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive
Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки
Ne se slatki zs ne licat na zenimnogu se dobri, samo treba da znaes da gledas

-------------


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 04.Март.2006 во 17:18-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 05.Март.2006 во 02:50
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Originally posted by busvek busvek напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive


Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки


Ne se slatki zs ne licat na zeni


Бљаааак
Хммм...
Дома гола да ти шета оваа batt's
Во право си  MisIcA овие навистина се ..... да не употребувам такви зборови
Ме сфаќате нели
Мислев на фитнес девојките и момците дека се слатки јас што ги пратив страна 2-3 нели ?
Оваа навистина е .....
No comment сликата кажува СЕ-------------

">


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 08.Март.2006 во 18:09
А бе ова е монтажа.. а, ако не е, може само да се рече кутра, кутра жена

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 08.Март.2006 во 20:25
Hmmmmmmmmm!!! Se nekako mi lici na montaza!!! Neznam!!! Moram da provera!!! hmmmmmmm!!! Kako i da e!!! ne bi sakal ovaa da me grabne u krevet, pa mlad sum bre seuste, i ne sum tolku zagoren!!! 

Busvek davaj vamu steroidite ke vidi sea ona!!!!


-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 08.Март.2006 во 21:04
Originally posted by batt's batt's напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:


Originally posted by busvek busvek напиша:


Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Ruzni se ova bilderkive
Неееееееееее      ееееее  Баш се слатки
Ne se slatki zs ne licat na zeni

mnogu se dobri, samo treba da znaes da gledas

А каде треба да ја гледаме оваа погоре баттс? Во косата? Некако само тоа ми изгледа прифатливо Дури и изразот на лицето е брррр

-------------


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 13:25-------------

">


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 15:54
ako se zagledate dovolno dolgo ke vidite fudbalska topka

-------------


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 21:50
Originally posted by batt's batt's напиша:

ako se zagledate dovolno dolgo ke vidite fudbalska topka


Па ако е во топката работата сите да си набавиме по една и ништо нема да ни се приметува... ни вишок ни мањак...

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 22:16


Или оваа девојка,на која прекрасните очи не доаѓаат до израз поради претерано грубите машки „елементи„ на нејзиното тело.Штета!

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 00:02
Дома гола да ви шета оваа
можам да замислам подобро да не замислувам оти ке имам кошмари
ма каква женственост сензуалност сексуалност грациозност убавина ....
но за жал нема ништо во оваа
кутричка та


-------------

">


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 15:19
Оваа да те грабне, сиот ќе те исцеди гледај и' ги рацете....
А сликата во средина е поза: Тарзан, господар на џунглата
Само третата слика е можеби подобра...се сокрила зад дрвото да не добиеме уплав кога ќе ја видиме...-------------


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:23
     Zasto me ljudi izbegavaju  

-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:28
 не пуштајте више вакви лепотици не за друго многу ме палат  имајте жал
срце ке ме фати


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:34


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:39


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:44


-------------

">


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 12.Март.2006 во 11:35


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 12.Март.2006 во 11:39


-------------


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 21.Март.2006 во 06:41


-------------

">


Постирано од: Nelita
Датум на внесување: 21.Март.2006 во 12:50


-------------
„Чувствувам дека ќе полудам оваа пролет,заради една далечна убавина!“


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 23.Март.2006 во 05:39

                                                          Срценце зар не


-------------

">


Постирано од: ice_dmx
Датум на внесување: 24.Март.2006 во 02:22
abe kazi kako se praka slika da ti pratam jas nesto od mene da vidis

-------------
dudenz


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 19:36


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 19:38


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 19:40


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 21:52


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 21:55


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 21:57-------------

">


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 25.Март.2006 во 22:09
e ovaa ja ,,ukarov,, od nateto

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: brza
Датум на внесување: 26.Март.2006 во 04:05
A,ma, cecka,veke ne ni pishuvash,otkako nuchi, samo sliki ni prakash,...kako malo devojche.................

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 26.Март.2006 во 07:42


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 26.Март.2006 во 07:49


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 26.Март.2006 во 08:03


-------------

">


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 27.Март.2006 во 00:10


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 27.Март.2006 во 18:20
цецка,супер, научи

ај сега најди некоја сликичка со мускулчиња и стави ја тука

-------------


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 31.Март.2006 во 04:27
                    

-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 31.Март.2006 во 04:30
        

-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 31.Март.2006 во 04:32
        

-------------

">


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 02.Април.2006 во 22:44


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 00:51


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 00:53


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 01:09


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 01:10


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 03.Април.2006 во 01:18


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 07.Април.2006 во 03:19

[/IMG]

-------------

">


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 21:17


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 21:35

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 21:56-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 22:01
-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Април.2006 во 22:08


-------------


Постирано од: Стеве
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 19:59
bi gi ispleskal nabildanive tetki vo gazot

-------------
Живеј го животот како што мораш,а не како што сакаш. - Џим Морисон
2 работи се бескрајни:вселената и човековата глупост,но за вселената не е сигурно. - Алберт Ајнштајн


Постирано од: ice_dmx
Датум на внесување: 04.Мај.2006 во 02:29


-------------
dudenz


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Јуни.2006 во 16:37-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 22.Јуни.2006 во 21:29


-------------


Постирано од: bosab
Датум на внесување: 22.Јуни.2006 во 21:58
Originally posted by ice dmx ice dmx напиша:Е оваа да ве фати ко лименка ке ве смачкаLOL


-------------


Постирано од: soncence
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 13:45


-------------


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 29.Септември.2006 во 16:43
e ovoj e vise sexy....


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 06.Октомври.2006 во 19:42
se slozuvam! Wink
 


-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 03:13
i ovoj ne e los,ama mi ima nekako detska faca.....


Постирано од: boli glava
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 03:27
Originally posted by batt's batt's напиша:


Za vakvi ribi pi go poklonil Dojransko ezero na grciteLOL


-------------


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 09.Октомври.2006 во 23:10
begaj tamu be!!!!Wink


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 22:16-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 22:18


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 07.Ноември.2006 во 21:02


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 16.Ноември.2006 во 20:52


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 25.Ноември.2006 во 16:38


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 25.Ноември.2006 во 16:56


-------------


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 26.Ноември.2006 во 00:34
Колку мразам мускулести жени AngryAngry Многу се грди (ако се премногу со мускули, малку не смета)


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 02.Декември.2006 во 15:55-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 02.Декември.2006 во 15:57-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk