IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Екологија
  Активни теми Активни теми RSS - Еколошка катастрофа во Ташкент
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Еколошка катастрофа во Ташкент

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
вован1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2017
Локација: Ташкент
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вован1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Еколошка катастрофа во Ташкент
    Испратена: 07.Ноември.2021 во 14:24
Трет ден е темно во градот. Завеса од прашина го покри небото. Сонцето едвај пробива. Отворањето на прозорецот е опасно...

https://www.youtube.com/watch?v=3sYb3VjkEDg
http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.