Испечати | Затвори го прозорот

Еколошка катастрофа во Ташкент

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Екологија
Опис на форумот: За спас на планетата Земја
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=31625
Датум на принтање: 04.Март.2024 во 06:51
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Еколошка катастрофа во Ташкент
Постирано од: вован1
Наслов: Еколошка катастрофа во Ташкент
Датум на внесување: 07.Ноември.2021 во 14:24
Трет ден е темно во градот. Завеса од прашина го покри небото. Сонцето едвај пробива. Отворањето на прозорецот е опасно...

https://www.youtube.com/watch?v=3sYb3VjkEDg" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=3sYb3VjkEDg


-------------
http://1917.gq/jy/jyindex.htmИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk