IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бегање од часови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бегање од часови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
Автор
Порака Обратен редослед
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 16:20
Зошто не му предложите да научи да свири на некој инструмент? Тоа ќе му биде интересно, ќе му одзема време-мислам од времето за шетање, а може да му користи некогаш во животот. Помислете за ова.

Изменето од Julija
Кон врв
bode Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bode Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 15:02
abe deca,i sin mi mnogu bega od casovi i ke go izbrkaat od skolo.kako da mu pokazam deka gresi ke si go zafrkne cel zivit za malku zabava
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:53
eee odamna ne sum izbegala......duri cela edna nedela....  

Изменето од Alekta
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 21:38
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

abe ja denes izbegav ama oti gubevme neso i samo so otidov gi gleam site si odat i si ja letnav i ja
ccccc kako ne ti e sram ma neli vtor semestar ke stanuvase po seriozna
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 11:53
abe ja denes izbegav ama oti gubevme neso i samo so otidov gi gleam site si odat i si ja letnav i ja
respect my authoritaaa
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:01
Originally posted by mala mala напиша:

eee...beganje ....mnogu osnovno ne begav samo ednas..i posle toa beganje od nos ni go izvadija..i kaj begavme...izbegavme od muzicko zoso sakase da ni dade test i izbegavme site po doma..zoso bese posleden cas....i sea vo sredno...ne ima vreme


kaj si ma ti ?od koga te nema
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
mala Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 00:25
eee...beganje ....mnogu osnovno ne begav samo ednas..i posle toa beganje od nos ni go izvadija..i kaj begavme...izbegavme od muzicko zoso sakase da ni dade test i izbegavme site po doma..zoso bese posleden cas....i sea vo sredno...ne ima vreme
f**k ThE ReSt...I`m ThE bEsT...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 13:13
mene me mrzese da begam,. a sto da pravam koga ucev krusevo, edinstveno mesto kade mozese da se odi bea "gumenjata" a i toa se zdosaduva.pa napravivme druga zabava, se ZEZAVME SO PROFESORITE
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 08:27
кога ќе се сетам само баравме причина да ја здувнеме цел клас од часови најчесто последните два
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 21:46
epa ja trebase da odam na fax ama ne ojdov posto mi e prva nedela,pa i ova se broi u beganje od casovi
respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 22:07
preska se setkav navaka nataka.....mesto da sedam uste 4 casa na skolo.....
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
mane_bre Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mane_bre Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 12:20
idev na fliperi najcesto,pa i nekogash bescelno se shlaev niz Skopje.abe gluposti
птичји грип
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 10:32
ne sakam ama posle ke moram da begam od prv, vtor, petti, sesti i sedmi.....c c c c c ma najdobro bi bilo cel den da ne odam....ama LELE!!!!! ke moram da begam od sedmi.....strasno ke e inace..... 
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 00:20
imas vreme za beganje ti...u sredno...ic da ne se plases za petkata ona ke bide isto golema ne mozat da ti ja namalat,oti posle nema da se gleda
respect my authoritaaa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.