IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бегање од часови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бегање од часови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Бегање од часови
    Испратена: 13.Февруари.2006 во 23:18
koga izbegavte,zosoto i kade odite posle toa
respect my authoritaaa
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 23:21
ja ne begav cesto,ali koa ke se desese toa odevme na kafe,blisku skolo,fala bogu begav za da se spasam od kec
respect my authoritaaa
Кон врв
katuska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај katuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 00:06

a duri i ponekogas begavme cel klas za da ne sme podolu od drugite klasovi i deka na niv ne i pisea neopravdani pa zosto nie da ne go iskoristime jokerot

 

 

mislam znaci postojam
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 00:07
da be ama ni go turija taka ednas ni bapnaa po 5 neopravdani
respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 00:26

jas prv pat izbegav vo sedmo odd.....nekolku pati.....pa posle vo osmo uste nekolku pati....pa sega ..... so znam.....sega pocesto begam....:)))))

i sekogas e so razlicna priicina....:))) a inace ne sum nekoj tip so saka da bega od casovi....ama ete cesto pati mi e ocajnicki dosadno, ili imam ispituvanje.....

sega posledno bas denes klasnata mi vika: abe zaso si si otisla od poslednite dva minatiot ponedelnik i i vikam: pa mi se slosi.....i ovaa cita vo dnevnikot: tematsko povtuvanje istorija od ova ti se slosi a? i jas i vikam: da profesorrke od toa..... i taka se izgazivme od smeenje.....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 11:09
jas ne sum bega la mnogu,am vo cetvrta bese neizbezno,zatoso kafeterijata sproti gimnazija se lutese ako ne odevme tamu
смеењето го продолжува животот
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 16:23
Begav od casovi  koa nemav nauceno ke kidnev zs kec da mi slapnea 
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 17:27
Imam izbegano samo dvapati zaradi kolegijalnost,cel klas ja kidnavme.Ama zatoa imav po 180 opravdaniroditelite mi bea super za tie raboti(''mamo mene mi se spie denes,ako mamino legni si)
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 07:18
eee vcera  izbegav od posleden cas .... dosadno bese....   
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 11:57

Ako de begajte i to e za lugje

More begajte duri mozite posle i da sakate ne ke mojte

смеењето го продолжува животот
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 12:20
Редовно бегав од часови во средно, па беше онаа фаза најлуда и најоткачена кога умот ти е на друго место.Но срека што толку изостаноци ми беа оправдани се разбира со помош на лагите од мајка ми ,као демек болна сум била па лажела јадна демек ова ми е она и на крај кога веќе ги исцрпила лагите морала да каже дека од некои часови сум избегала.:))

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
FiLoZoVkA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FiLoZoVkA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 22:19
a pak moite drugarki i drugari sekogas vela deka ce begaat od 4asovi ama sekogas ima nekoj koj ne saka
ili pak mu e strav da ne mu ja namali petkata pa taka niednas nikoj ne begase a jas sakava da begam ama ako begaat site bidejki sum uste mala i ne sakam a da znaet sum sedmo oddelenie
jas sum aleksandra
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 00:20
imas vreme za beganje ti...u sredno...ic da ne se plases za petkata ona ke bide isto golema ne mozat da ti ja namalat,oti posle nema da se gleda
respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 10:32
ne sakam ama posle ke moram da begam od prv, vtor, petti, sesti i sedmi.....c c c c c ma najdobro bi bilo cel den da ne odam....ama LELE!!!!! ke moram da begam od sedmi.....strasno ke e inace..... 
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.