IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Користени возила
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Користени возила

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
TomasTomas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Април.2017
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TomasTomas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Користени возила
    Испратена: 14.Април.2017 во 22:05
Имам намера да купам користено возило немам уште определено за која марка максимум до4000 Е Немам некои големи познавања за коли и затоа Барам совет
ПС денеска ми се допадна SEAT IBIZA 1.9 TDI 74KW 2006 год цена 4200
што мислите за овој модел и мотор .
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2017 во 23:48
Originally posted by TomasTomas TomasTomas напиша:

Имам намера да купам користено возило немам уште определено за која марка максимум до4000 Е Немам некои големи познавања за коли и затоа Барам совет
ПС денеска ми се допадна SEAT IBIZA 1.9 TDI 74KW 2006 год цена 4200
што мислите за овој модел и мотор .,,,,odi na avtomobilskata ulica kaj sistina,,,, tuka se mnogu dileri i imaat koristeni vozila,,,za taa cena ke mozhesh da najdesh dobro vozilo so kakva takva sigurnost,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
TomasTomas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Април.2017
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TomasTomas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2017 во 08:35
vo red
jas ja sporeduvav ovaa cena so ponudite na internet mene mi izgleda deka e vo red cenata normalno taa ke se namali so pazareweto .
ne neznam kako model voopsto kakvi se ibicite i ovoj tip na motor
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32072
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2017 во 15:33
Ako motorot e tdi toj e motor od volkswagen ama ako e sdi ..ne kupuvaj los motor e toj.
A seatot kako seat ne e loso vozilo bidejki se pravi vo fabrika seat a e pod kontorla na volkswagen.
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
TomasTomas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Април.2017
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TomasTomas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2017 во 22:59
otpadna razmisluvanjeto za ibicata
sega baram sovet sto mozam da zemam do 4000 evra neka bide predlogot samo dva do tri tipa i eventualno od koj diler
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.