IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Тенисерки (атрактивни и убавици)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тенисерки (атрактивни и убавици)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12073
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Тенисерки (атрактивни и убавици)
    Испратена: 12.Март.2017 во 20:15
,,,,ne samo shto mnogu zarabotuvaat ,,,tuku se i edni od najbavite sprtistki,,,
,,,aj za pochetok,,,

,,,ana ivanovic,,,

nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16502
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 20:57

Image result for Sania Mirza  Related image

Sania Mirza- Indija


Изменето од bijonse1 - 12.Март.2017 во 21:50
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16502
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:05
...мислам дека не ти е баш прикладен насловот, јас воопшто не го делам мислењето дека се најубави спортиски, ама веќе кога ти што ја создаде темата не мислиш дека е неправда спрема другите тенисерки кои се доста добри во овој спорт, а не се ниту атрактивни ниту убави?!?
...дали тоа значи дека не треба нивните фотографии  да ги постираме на оваа тема? збунетост
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12073
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:09
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

...мислам дека не ти е баш прикладен насловот, јас воопшто не го делам мислењето дека се најубави спортиски, ама веќе кога ти што ја создаде темата не мислиш дека е неправда спрема другите тенисерки кои се доста добри во овој спорт, а не се ниту атрактивни ниту убави?!?
...дали тоа значи дека не треба нивните фотографии  да ги постираме на оваа тема? збунетост


,,,da be ,,,onamu za fudbaleri ti se pishuva ,,,a za ubavite teniserki ,,neshto ne ti e po keif ,,,,голема насмевка

,,,,abe postirajte se shto vi ase bendisuva ,,,<se shto e ubavo i na Boga mu e drago?,,,taka  da ,,praite raspaljotka sho bi rekla ,,,ana,,,голема насмевка 
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16502
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:46

Image result for  Petra Kvitov&amp;amp;#225; – Czech Republic    Related image

Petra Kvitová – Czech Republic


Изменето од bijonse1 - 12.Март.2017 во 21:48
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16502
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2017 во 22:35
  Related image                http://cdn23.us1.fansshare.com/photos/carolinewozniacki/full-caroline-wozniacki-body-654102677.jpg

Caroline Wozniacki ,  Danish professional tennis player

Изменето од bijonse1 - 16.Март.2017 во 22:39
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12073
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 16:56
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 96015
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:04
http://vest.mk/WBStorage/Articles/9504EEA3A4DA3F468FD4FD792B020015.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CnY-F1rWIAAQh7a.jpg

Јуџин Бушар
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 96015
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:06

Каролина Возњацки, тенис, Данска

ubavi (35)

ubavi (36)

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 96015
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:27
http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/galleries/x701/145569.jpg

https://thumb1.shutterstock.com/display_pic_with_logo/2914948/257558983/stock-photo-anna-kournikova-at-the-runway-for-life-benefiting-st-jude-children-s-research-hospital-held-at-257558983.jpg

Екс тенисерка,Ана К*рникова


Изменето од Valerija - 18.Март.2017 во 18:28
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 96015
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:30

Ана Ивановиќ, Тенис, Србија

ubavi (14)

ubavi (15)

ubavi (16)

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12073
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:38
,,,Sharapova,,,

nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16502
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 22:50
   Image result for . Petra Cetkovsk&amp;amp;amp;#225;       Image result for . Petra Cetkovsk&amp;amp;#225;       

 Petra Cetkovská , Czech Republic


Изменето од bijonse1 - 18.Март.2017 во 22:51
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2017 во 20:29
Го сменив насловот на темата бидејќи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покрај одбојкарките се најзгодни

Изменето од LiDivio - 19.Март.2017 во 20:30
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.