»спечати | «атвори го прозорот

“енисерки (атрактивни и убавици)

»спечатено од: IDIVIDI forum
 атегориЉа: —порт
»ме на форумот: ќстанати спортови
ќпис на форумот: ќдбоЉка, тенис, планинареЬе, пливаЬе, точаци, висеЬе по форуми...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27681
ƒатум на принтаЬе: 22.£ули.2024 во 07:51
¬ерзиЉа на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


“ема: “енисерки (атрактивни и убавици)
ѕостирано од: pajser
Ќаслов: “енисерки (атрактивни и убавици)
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2017 во 20:15
,,,,ne samo shto mnogu zarabotuvaat ,,,tuku se i edni od najbavite sprtistki,,,
,,,aj za pochetok,,,

,,,ana ivanovic,,,-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana оментари:
ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2017 во 20:57

Image result for Sania Mirza  Related image

Sania Mirza- Indija


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2017 во 21:05
...мислам дека не ти е баш прикладен насловот, Љас воопшто не го делам мислеЬето дека се наЉубави спортиски, ама веЭе кога ти што Ља создаде темата не мислиш дека е неправда спрема другите тенисерки кои се доста добри во овоЉ спорт, а не се ниту атрактивни ниту убави?!?
...дали тоа значи дека не треба нивните фотографии  да ги постираме на оваа тема? збунетост


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2017 во 21:09
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

...мислам дека не ти е баш прикладен насловот, Љас воопшто не го делам мислеЬето дека се наЉубави спортиски, ама веЭе кога ти што Ља создаде темата не мислиш дека е неправда спрема другите тенисерки кои се доста добри во овоЉ спорт, а не се ниту атрактивни ниту убави?!?
...дали тоа значи дека не треба нивните фотографии  да ги постираме на оваа тема? збунетост


,,,da be ,,,onamu za fudbaleri ti se pishuva ,,,a za ubavite teniserki ,,neshto ne ti e po keif ,,,,голема насмевка

,,,,abe postirajte se shto vi ase bendisuva ,,,<se shto e ubavo i na Boga mu e drago?,,,taka  da ,,praite raspaljotka sho bi rekla ,,,ana,,,голема насмевка 


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2017 во 21:46

Image result for  Petra Kvitov&amp;amp;#225; Ц Czech Republic    Related image

Petra Kvitová Ц Czech Republic


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 16.ћарт.2017 во 22:35
  Related image                http://cdn23.us1.fansshare.com/photos/carolinewozniacki/full-caroline-wozniacki-body-654102677.jpg

Caroline Wozniacki ,  Danish professional tennis player


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 16:56


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:04
&amp;#208;&nbsp;&amp;#208;µ&amp;#208;Ј&amp;#209;&amp;#131;&amp;#208;ї&amp;#209;&amp;#130;&amp;#208;∞&amp;#209;&amp;#130; &amp;#209;&amp;#129;&amp;#208;&amp;#190; &amp;#209;&amp;#129;&amp;#208;ї&amp;#208;&amp;#184;&amp;#208;&amp;#186;&amp;#208;∞ &amp;#208;Ј&amp;#208;∞ &amp;#209;Ш&amp;#209;&amp;#131;&amp;#209;&amp;#159;&amp;#208;&amp;#184;&amp;#208;&amp;#189; &amp;#208;±&amp;#209;&amp;#131;&amp;#209;&amp;#136;&amp;#208;∞&amp;#209;&amp;#128;
https://pbs.twimg.com/media/CnY-F1rWIAAQh7a.jpg&amp;#208;&amp;#159;&amp;#208;&amp;#190;&amp;#208;&amp;#178;&amp;#209;&amp;#128;&amp;#208;Ј&amp;#208;∞&amp;#208;&amp;#189;&amp;#208;∞ &amp;#209;&amp;#129;&amp;#208;ї&amp;#208;&amp;#184;&amp;#208;&amp;#186;&amp;#208;∞
£уЯин Ѕушар


-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:06

 аролина ¬озЬацки, тенис, ƒанска

ubavi (35)

ubavi (36)-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:27
http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/galleries/x701/145569.jpg

https://thumb1.shutterstock.com/display_pic_with_logo/2914948/257558983/stock-photo-anna-kournikova-at-the-runway-for-life-benefiting-st-jude-children-s-research-hospital-held-at-257558983.jpg

≈кс тенисерка,јна  *рникова


-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:30

јна »вановиЭ, “енис, —рбиЉа

ubavi (14)

ubavi (15)

ubavi (16)-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:38
,,,Sharapova,,,-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 22:50
   Image result for . Petra Cetkovsk&amp;amp;amp;#225;       Image result for . Petra Cetkovsk&amp;amp;#225;       

 Petra Cetkovská , Czech Republic


ѕостирано од: LiDivio
ƒатум на внесуваЬе: 19.ћарт.2017 во 20:29
√о сменив насловот на темата бидеЉЭи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покраЉ одбоЉкарките се наЉзгодни


ѕостирано од: ќрка
ƒатум на внесуваЬе: 19.ћарт.2017 во 22:46
„екаЉ додека е тазе,демек не сум видел да си Ља испоштуем —абатини.
 ако прва симпатиЉа,а кога Ља гледам и на понови слики
не е срамота уше да си Ља сакам у себе.


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 19.ћарт.2017 во 22:47
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

√о сменив насловот на темата бидеЉЭи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покраЉ одбоЉкарките се наЉзгодни

мислам дека погреши, членот си сакаше тема за убави тенисерки доколку треба да ги видиме и други убавици во други спортови едноставно требаше да отвориш нова тема трепкаЬе
мислам дека наЉдобро е така, врати му Ља темата на човекот голема насмевка


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 19.ћарт.2017 во 22:54
Kristina Mladenovic:     Kristina Mladenovic:

Kristina Mladenovic, French professional tennis player.


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 20.ћарт.2017 во 11:58
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

√о сменив насловот на темата бидеЉЭи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покраЉ одбоЉкарките се наЉзгодни


,,,divio,,,sho ti smetashe temata za teniserkite,ako imash neshto protiv niv a si fan na odbojkarki koi patem kazhano se poveke mashkobanjasti pa tamu ti e i afinitetot si trebal da otvorish rubrika za odbojkata i odbojkarkite,,,vaka ovoa e totalno samovolie i zloupotreba na pozicijata na moderator,,,
,,,,pa posle ke begale chlenovi se pojavuvash posle od kojznae koga ,,,se izzhivuvash i pak kojznae koga ke se pojavish,,,e zaradi vakvi isteruvanje na hirovi i pokazhuvanje na sila od pozicija ke ne nema ,,,
,,,forumov edvaj go odrzhuvame vo funkcija nekolku ludje ti nametnuvash mobing,,i gi krshish osnovnite forumski nachela bez nikakva prichina i zoshto,,,samo zaradi tvo lichno nebitno percipiranje na rubrikite,,,
,,,iPS nema potreba da se izvinuvash,,,samo onaka najprijatelski muabet,,

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: LiDivio
ƒатум на внесуваЬе: 20.ћарт.2017 во 16:35
Originally posted by pajser pajser напиша:

Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

√о сменив насловот на темата бидеЉЭи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покраЉ одбоЉкарките се наЉзгодни


,,,divio,,,sho ti smetashe temata za teniserkite,ako imash neshto protiv niv a si fan na odbojkarki koi patem kazhano se poveke mashkobanjasti pa tamu ti e i afinitetot si trebal da otvorish rubrika za odbojkata i odbojkarkite,,,vaka ovoa e totalno samovolie i zloupotreba na pozicijata na moderator,,,
,,,,pa posle ke begale chlenovi se pojavuvash posle od kojznae koga ,,,se izzhivuvash i pak kojznae koga ke se pojavish,,,e zaradi vakvi isteruvanje na hirovi i pokazhuvanje na sila od pozicija ke ne nema ,,,
,,,forumov edvaj go odrzhuvame vo funkcija nekolku ludje ti nametnuvash mobing,,i gi krshish osnovnite forumski nachela bez nikakva prichina i zoshto,,,samo zaradi tvo lichno nebitno percipiranje na rubrikite,,,
,,,iPS nema potreba da se izvinuvash,,,samo onaka najprijatelski muabet,,


«начи според тебе треба да отвориме преку 20 теми за спортистки од секоЉ спорт. “окму заради тоа што форумов е слабо посетен решив да ги споЉам сите спортови... инаку не ми е проблем да го вратам стариот наслов на темата...


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 21.ћарт.2017 во 19:51
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Originally posted by pajser pajser напиша:

Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

√о сменив насловот на темата бидеЉЭи има убави спортистки и во останатите спортови, не само во тенисот...

...а се сложувам дека тенисерките покраЉ одбоЉкарките се наЉзгодни


,,,divio,,,sho ti smetashe temata za teniserkite,ako imash neshto protiv niv a si fan na odbojkarki koi patem kazhano se poveke mashkobanjasti pa tamu ti e i afinitetot si trebal da otvorish rubrika za odbojkata i odbojkarkite,,,vaka ovoa e totalno samovolie i zloupotreba na pozicijata na moderator,,,
,,,,pa posle ke begale chlenovi se pojavuvash posle od kojznae koga ,,,se izzhivuvash i pak kojznae koga ke se pojavish,,,e zaradi vakvi isteruvanje na hirovi i pokazhuvanje na sila od pozicija ke ne nema ,,,
,,,forumov edvaj go odrzhuvame vo funkcija nekolku ludje ti nametnuvash mobing,,i gi krshish osnovnite forumski nachela bez nikakva prichina i zoshto,,,samo zaradi tvo lichno nebitno percipiranje na rubrikite,,,
,,,iPS nema potreba da se izvinuvash,,,samo onaka najprijatelski muabet,,


«начи според тебе треба да отвориме преку 20 теми за спортистки од секоЉ спорт. “окму заради тоа што форумов е слабо посетен решив да ги споЉам сите спортови... инаку не ми е проблем да го вратам стариот наслов на темата...

,,,nekako se razlikuvame vo mislenjata ,,,od kvantitet ke proizleze i kvalitet a i mozhnost za shto poveke postovi ,,,a pravenje kalakurnica tri vo sto ,,,ke se zagubime bre divio ,,,se na edno mesto ,,ne ke da ja biva ,,sega e super ,,,site na edno mesto ,,najubavite ,,,io separe,,среЭасмееЬе,,,


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 21.ћарт.2017 во 19:53


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 26.ћарт.2017 во 03:01
,,,ana kurnikova,,,-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: LiDivio
ƒатум на внесуваЬе: 26.ћарт.2017 во 12:19
^^^ √решка си, тоа е ћариЉа Ўарапова

... а ова е  аролин ¬озЬацки

ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћаЉ.2017 во 19:17
,,,Ana Ivanovic,,,

Related image


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 08.£уни.2017 во 23:24
Image result for tennis women beauty   Related image

Jelena Dokic, Australian tennis player


ѕостирано од: pajser
ƒатум на внесуваЬе: 18.£уни.2017 во 17:31
Image result for karolina pliskova funi match


,,,,Venus Vilijams,,,


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 20.£уни.2017 во 12:10
Image result for Maria Shishkina   Related image 

Maria Shishkina USA
ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 22.£ануари.2018 во 17:11
Ўерезар –еи

ѕогледнете ги неЉзините фотографии, особено оние на кои е во танга, и веруваме дека Эе се уверите во тоаЕ-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 01.ћаЉ.2019 во 09:55
&amp;#208;&amp;#159;&amp;#208;&amp;#190;&amp;#208;&amp;#178;&amp;#209;&amp;#128;&amp;#208;Ј&amp;#208;∞&amp;#208;&amp;#189;&amp;#208;∞ &amp;#209;&amp;#129;&amp;#208;ї&amp;#208;&amp;#184;&amp;#208;&amp;#186;&amp;#208;∞

 амила √иорги,тенисерка-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!»спечати | «атвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk