IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - предлог за камера!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

предлог за камера!!!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Korisnik66 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2016
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Korisnik66 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: предлог за камера!!!
    Испратена: 24.Октомври.2016 во 08:41
Добар денннн,
може има тема ама да почниме одново!
Сакам да си купам компактна дигитална камера.
барам да фотографиите што ги “прави“ се подобри од оние на мобилките,
да не е многу голема - да може да се носи со себе секогаш, и то.
Сите ваши предлози, искуства се добредојдени!

Изменето од Korisnik66 - 24.Октомври.2016 во 08:43
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2016 во 05:23
Кон врв
Korisnik66 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2016
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Korisnik66 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2016 во 22:25
Благодарам,
убав избор, ама која?
повеќе мислев на предлог од некој што има искуство (и е задоволен од квалитетот на фотографиите) со конкретна камера
Кон врв
de-mak Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај de-mak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2016 во 07:35
Canon PowerShot G11
прекрасна камера, само сигурно а нема веќе “нова“
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2016 во 21:15
Originally posted by Korisnik66 Korisnik66 напиша:

Благодарам,
убав избор, ама која?
повеќе мислев на предлог од некој што има искуство (и е задоволен од квалитетот на фотографиите) со конкретна камера

Site kameri se dobri.

1. Odredi kolku pari bi odvoil za nova kamera

2. Razmisli shto najmnogu bi slikal (za shto ti treba kamerata)

3. Procitaj gi posochenite linkovi i najdi koja od kamerite najmnogu bi ti odgovarala za parite i potrebite.

Ne ocekuvaj drug da go resi tvojot problem, edinstveno samiot mozes da go storis toa. Sekoj drug kje ti posoci onoa sto smeta deka e soodvetno za nego.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.