IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Диета на Д-р Жан Митрев
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Диета на Д-р Жан Митрев

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
SpiderBatSuper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2016
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SpiderBatSuper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Диета на Д-р Жан Митрев
    Испратена: 05.Мај.2016 во 16:03
Здраво дечки!
- Имам намера да почнам со некоја диета,но незнам со која диета да почнам.Неодамна ја најдов оваа диета на Д-р Митрев и ми се гледа дека е не е превара,па човекот е доктор ваљда не лаже хаха , Инаку еве линк од диетата http://ilike.mk/zivot/zdravje/subcategory/dieta-na-doktor-zhan-mitrev/ и сакам да чујам од Вас,ако случајно некој ја држел диетата па да сподели резултати и мислења околу диетата. Однапред Ви благодарам
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.