Испечати | Затвори го прозорот

Диета на Д-р Жан Митрев

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27608
Датум на принтање: 21.Април.2024 во 04:36
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Диета на Д-р Жан Митрев
Постирано од: SpiderBatSuper
Наслов: Диета на Д-р Жан Митрев
Датум на внесување: 05.Мај.2016 во 16:03
Здраво дечки!
- Имам намера да почнам со некоја диета,но незнам со која диета да почнам.Неодамна ја најдов оваа диета на Д-р Митрев и ми се гледа дека е не е превара,па човекот е доктор ваљда не лаже хаха , Инаку еве линк од диетата http://ilike.mk/zivot/zdravje/subcategory/dieta-na-doktor-zhan-mitrev/ и сакам да чујам од Вас,ако случајно некој ја држел диетата па да сподели резултати и мислења околу диетата. Однапред Ви благодарамИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk