IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 28>
Автор
Порака
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 15:18
Od bistrenje politika air nema, tuku si dumam kolku im znacat i na Zaev i na drugion vasive raspraviiгазење од смеење
da ne bevte tolku smesni ke ve zalevтанцување
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2016 во 22:37
Ana,jas pisuvam so leva raka i po tabiet sum levo nastroen.
No indoktrinacija,a posebno kolektivna ne prifakam ni pod razno.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2016 во 18:17
СДСМ ТВРДАТ ДЕКА ОСВОИЛЕ 600.000, А НЕ 437.000 ГЛАСОВИ!
Заев оставка не дава:
 Cе крие зад гласовите на БЕСА, ДУИ и ДПА

намигнување Типично (за) КОРНИШОНЧЕ...хахаха...
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2016 во 11:23
А да не се крие и зад гласовите од Трамп и Путин, па едно милијарда гласови да не има... 
газење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеење
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2017 во 13:26
Кај се скри никаде го нема барем да ја честиташе новата година
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 11:52
ај можи ќе излезе за Василица, ако не е на средба со водоинсталатерот во америчка амбасада.газење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеење
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 19:52
пак почна да ја продава државава не запира со уништување на сопствениот народ за свои лични интереси.
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2017 во 21:18
По 2 пат го спасува западдот да не одговара за своите зло дела.
Кон врв
Gorazd777 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2008
Локација: Евразија
Статус: Офлајн
Поени: 1584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorazd777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2017 во 18:37
Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.
ВОЈНАТА Е МИР
СЛОБОДАТА Е РОПСТВО
НЕЗНАЕЊЕТО Е СИЛА
ОД ЗЕЛКА ТОРТА И ОД СЕЉАК ГРАЃАНИН НЕ БИДУВА
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2017 во 12:16
Абе ако е свесен, совесен и разумен и доблесен нека покаже бре... нека се откаже од абилициите... ГЛОБАЛ... ПУЧ...

еве ништо друго не бараме од него... 

Нека оди на суд каде ќе одговора за Еврото за ВИЦЕТО... ( СИТЕ ВИДОА И СЛУШНАА) абе со посрани пелени не се оди на корзо. Цела негова среќа е што одредени сили застанаа со него и со пари и со логистика... а дали има сметка кај Албанците ќе покаже времето. 

Доби мандат.

Нека си проба чоекот... 
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2017 во 18:08
Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.

Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2017 во 21:19
Originally posted by novace novace напиша:


Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.


Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнувањеДојде на власт подпомогнат од Албанскиот блок
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2017 во 10:30
"тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити."

znachi, smacheno mi e vekje od vakvi gluposti!
 da bre, bejli ima koshmari se dodeka ne (vi) ja unishti makedonijata,....ustvari, cela amerika, sonuva da ja unishti i da i go opljachka bogatstvoto, kako shto pravi sekade na planetava..... смеење

Бог да чува!
Кон врв
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1308
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2017 во 14:18
Originally posted by novace novace напиша:


Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.


Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнување


Ајде аирлија, само 10 општини?
Homo homini lupus est...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.