IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 28>
Автор
Порака Обратен редослед
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2016 во 13:10
Уште кече му фали комплетем да биде...
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2016 во 18:56

Добар одговор од Премиерот до ... веќе крајно забеганиот и тоа до немајкаде чувекојадец ут с. Муртино!?.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2016 во 18:43


голема насмевка


Изменето од novace - 12.Мај.2016 во 19:13
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 23:25


Еми разбирасе дек сам активирала селфи-стик опцијата...таа е нели Муртинска направија !?
голема насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Blaf Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Септември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blaf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 22:01
Инаку Груевски е познат по тоа што чесно знае да губи на избори. И што воопшто не сака со помош на странски политичари да дојде на власт.


Цитирај Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски вчера ја повика Државната изборна комисија да ги поништи претседателските избори, а Владата да распише нови. Според него, ова се најнерегуларните избори во историјата на државата.


Цитирај Шефот на изборниот штаб на претседателскиот кандидат Сашко Кедев, Ганка Самоиловска - Цветанова, синоќа, соопшти дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски информирал неколку релевантни политичари во Брисел, Берлин и Даблин "за срамниот фалсификат на изборите".


http://star.vest.com.mk/default.asp?id=77207&idg=4&idb=1147&rubrika=MakedonijaИзменето од Blaf - 10.Мај.2016 во 22:01
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 20:33


Хаха, еве (ви) еден , кој најверојатно има избегнато (на времето) систематски преглед!?
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2016 во 13:47
Малеееееј......охохохооооо
...Гревчиња-та (дури) сега приметиле дека шаш`рдисаниов им кандидат за НИКАДЕ да им бил ...со ЧАДОР-че чија „рачка„ за отвори-затвори , да ти се наоѓала сместена дури во Европа наша судбинска а и неостварена желба де?!.
збунетостнамигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2016 во 22:01
Можеби не беше вистински момент.
Но секако еднаш требаше.
-Да си ја добие шлаканицата од народот.
Никому не му треба нов Груевски.
И верувам после се сите сме зрели
да го препознаеме кокетирањето кое
само ќе ја повтори сендвич демократијата.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2016 во 10:17
Евааа МАЛЕ де?
Оганизација на нов овогодишен “КАРНЕВАЛ„ во Скопје ..но (одново) и во „организација„ на човекот кој ногу љуби да „учествува„ во вакви-такви ВЛАДИ , но никако таму каде што ќе мора да го добие гласот на Македонските гласаачи!?. 

Заев: 

СДСМ нема да учествува на изборите на 5 јуни

збунетост
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2016 во 00:54
Сакав почитуван колега ....само да ти помогнам да (ни) го престаавиш струмичкиот крадоначалник во право-то „светло„:

 
намигнување

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2016 во 21:28
http://kurir.mk/makedonija/politika/zaev-vo-nemok-i-ochaj-najavi-ukrainsko-stsenario-vo-makedonija-video/
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2016 во 10:29
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2016 во 03:22
Originally posted by fiks fiks напиша:

Абе Црпче моментално е како Алиса во земјата на чудата, плови низ нови состојби и се обидува да манипулира прво со неговите а потоа и со сите останати.

Црпче е циркузант, тој е срам за секој нормален човек, до сега требаше да скапува во затвор за кримминалите направени и обзнаени јавно...

А зошто не е во апс, тоа иде на терет на ВМРО и на судската власт во Македонија. Ама еден ден се надевам дека и тие што оваа битанга го оставаат уште слободен ќе му прават друштво во апсаана како соучесници...
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2016 во 19:42
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.