IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 28>
Автор
Порака Обратен редослед
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2019 во 22:20
Продавам евтини железни опинци
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2019 во 23:32
Го има тртнато некоја пиперка на јако изглеа.
Ете сеа ваљда он у тој филм околу Британија и
Робин Худ се замишља.
Со железни опинци се крие у државава да не
случајно некој го види и благородно го љушти
буџетот на таа нивна северна држава,па простува
и долгови за струја!
За еден сум сигурен дека ќе биде на таа листа.
Знам кога марица глумеше пред неговата куќа па
со екипа на ЕВН искључуваа струја...
Сега веќе е нивни и заслужен,па нека му е
со лесно и простено од премиерот де на северната.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2019 во 23:28

НОВ БИСЕР НА ЗАЕВ: Според него Велика Британија го отстапи на Македонија своето место во ЕУ Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2019 во 23:25

Заев веома врло ја надмина Бети – Чука-удара у градима нашима на српско-босанско-македонски!


Кон врв
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1308
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2017 во 14:19
Originally posted by novace novace напиша:

<span style="color: rgb205, 22, 19; font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 18px; text-trans: uppercase;">СДСМ ТВРДАТ ДЕКА ОСВОИЛЕ 600.000, А НЕ 437.000 ГЛАСОВИ!</span>
<span style="font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 33.6px; font-weight: bold;">Заев оставка не дава:</span>
<span style="font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 2.8em; font-weight: bold;"> Cе крие зад гласовите на БЕСА, ДУИ и ДПА</span>

намигнување Типично (за) КОРНИШОНЧЕ...хахаха...


АХА....
Homo homini lupus est...
Кон врв
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1308
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2017 во 14:18
Originally posted by novace novace напиша:


Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.


Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнување


Ајде аирлија, само 10 општини?
Homo homini lupus est...
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2017 во 10:30
"тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити."

znachi, smacheno mi e vekje od vakvi gluposti!
 da bre, bejli ima koshmari se dodeka ne (vi) ja unishti makedonijata,....ustvari, cela amerika, sonuva da ja unishti i da i go opljachka bogatstvoto, kako shto pravi sekade na planetava..... смеење

Бог да чува!
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2017 во 21:19
Originally posted by novace novace напиша:


Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.


Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнувањеДојде на власт подпомогнат од Албанскиот блок
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2017 во 18:08
Originally posted by Gorazd777 Gorazd777 напиша:

Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.

Корнишончето муртинско  НИКОГО не победил никојпат...тој е само слеп извршител на Бејлиевата „желба„ ....Македонија да се (конечно) разнебити.
пс
Изгледа...некојпат ќе бидеме пресреќни што има некои кои тоа го гледаат и разбираат.
За разлика од тебе...заслепено и FYROM комуњарче.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2017 во 12:16
Абе ако е свесен, совесен и разумен и доблесен нека покаже бре... нека се откаже од абилициите... ГЛОБАЛ... ПУЧ...

еве ништо друго не бараме од него... 

Нека оди на суд каде ќе одговора за Еврото за ВИЦЕТО... ( СИТЕ ВИДОА И СЛУШНАА) абе со посрани пелени не се оди на корзо. Цела негова среќа е што одредени сили застанаа со него и со пари и со логистика... а дали има сметка кај Албанците ќе покаже времето. 

Доби мандат.

Нека си проба чоекот... 
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Gorazd777 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2008
Локација: Евразија
Статус: Офлајн
Поени: 1584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorazd777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2017 во 18:37
Заев...е Заев е тој што ГО ПОБЕДИ диктаторот,се спротивстави со крената и крвава глава,спречи граѓанска војна,човек со доблест,нешто што некои уште не можат да го разберат..за тоа треба свест,совест и разум.
ВОЈНАТА Е МИР
СЛОБОДАТА Е РОПСТВО
НЕЗНАЕЊЕТО Е СИЛА
ОД ЗЕЛКА ТОРТА И ОД СЕЉАК ГРАЃАНИН НЕ БИДУВА
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2017 во 21:18
По 2 пат го спасува западдот да не одговара за своите зло дела.
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 19:52
пак почна да ја продава државава не запира со уништување на сопствениот народ за свои лични интереси.
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 11:52
ај можи ќе излезе за Василица, ако не е на средба со водоинсталатерот во америчка амбасада.газење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеење
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.