IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
Автор
Порака Обратен редослед
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој е всушност... другарот Заев ?
    Испратена: 31.Мај.2022 во 22:26
Зока ја бе де упитај го вија твојо,
шо о имаш лжано да са умислуе за премијер.
Пити о така и тури рката ко шо ни о тури тиииииит
на срцто.


Како карамелите ќе се поскапуваат и онизбунетост
Причините за интерес подоле у линк,а тебе...Знаеш сочни ги имаме!
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2021 во 20:11
Кога оставката што ја вети.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2021 во 19:39
Другар...Онака најдругарски,изгуби се!
Си ги нагузи северњациве бетер и од гвујо.
Овца нација,али...е,еее Али ќе те реши!Неговите не испаднаа баш овци.
Некако државотворни ми стојат.Уживај у лајкове и браво премиере на фејсбук.
Праи и скриншотои.Такви се овците ќе заметат утре со опашката.
Си знаеш пола вмровци бивши,сега те бранат.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2021 во 22:23
Пишуав,пишуав и се изнервирав.
Фермани треба ебаго!
Еве го кој бил у линков.
Ја ќе опнам нешто музиче да забораам на...Пфф,ај!
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2019 во 20:52
Кога ќе поднесе оставката како премиер.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2019 во 21:56
Зоќо решил скопјанец да бива...
Па златен ја да ти кажам вака
карактерно пеер се вика.И кореспондира
на твое понашање.Тукууу на вакви пеерчиња
у маало им викавме и гитла!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2019 во 17:24
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2019 во 23:57
Тој е всушност едно суштество  во облик на човек
кој еве веќе два дена не засмејува...
кој знае да се извини  на сите, од дното на срцето до небото губитник

...Глуп...поглуп...најглуп...што следи после ова !?

На никој политичар до сега не му успеало вакво нешто

Единствен е..и да не ни се повтори никогаш повеќе   не знам
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2019 во 22:03
Да не пукниш ме изнасмеа!
Туку пуштам сеа Шутел и иде телоп доле
а песнаа у етер.
Привет товариш заев!Вова и Лексус
Чоече глеам у интервју им здосадил веќе.Еј им здосадил,ретарда!

Изменето од Орка - 09.Јули.2019 во 22:03
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2019 во 16:49
За другарот заев по другарчињата шо му се мотаат,
како трашковски на пример...Многу може да се каже.
Но ништо добро!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2019 во 22:56
Човекот кој мисли дека може да биде на  ( води)  две значајни  позиции

Па се наметнува прашањето...

Дали овој човек ние го заслужуваме !? 
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2019 во 17:17
ДирекТно од средбата Меркел-Зоќо
Сега да се најде само јунакот што ќе отиде да праша за датум.
Далеку од ситење.Но кога јас со мојот капацитет го очекував овој удар.
И ваквото насанкување!Уште со начинот на кој е концептирано рефендумското
прашање,остана чоек да се праша колкави идиоти само ни ја водат државата.
Во моментов тоа,историски глеано беа клептомани.Сега ептен К*рназ упдејт
некој имаат.
Фала Богу народов пак држи континуитет!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2019 во 17:01
Зоќо ја у девеесетите со стотче топ си поминуев
у град.Толку ми требаше.Муабетоооов,песнава ме врати на тие
времиња.Мала дигресија.Друг ми е муабетот.
Кој те излажа за премиер дека те бива,отпеј му ја песнава.
Ја еве гратис подршка втор вокал може да ти бидам.
-Не ти ги враќам парите.
А,и со тоа дршките од метлата шо ти се искуба може
џоа тупани да лупам.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2019 во 22:46
Заев 2
Само да не фати по примерот на Роки,Рамбо
и ред таму други.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.