IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Екологија
  Активни теми Активни теми RSS - Воздухот во Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Воздухот во Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака Обратен редослед
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14154
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Воздухот во Скопје
    Испратена: 06.Ноември.2018 во 19:49
Воздухот во Скопје, бетер и од лани и прехлани
ама  ме утешија Јане и Петре... го дишеле и тие.
 
А овие пак од  животнава средина,не ни знаат кај имаат мерни станици
и тие што ги имаат, не им работеле ...вртење со очи

Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2018 во 10:37
Vozduhot vo skopje sega ne e los nedelava.
Vo sekoj slucaj jas si nabaviv za doma procistuvaci cvekinja i pospokojna sum.
Ima moj vozduh na google ,pratam zagadenost i koga e ok se otvaraat prozorci.

Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2018 во 22:29
КOJ и ЗАШТО везден и со децении наназад волку ги труе граѓаните и селаните во Скопје , та до ден денешен да не можат да го „откријат„ а?
збунетост
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2017 во 00:10
Jas ke si kupam doma fikus cveke,citam go cistelo vozduhot.Palma imam i ke bide ok.


Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12856
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2016 во 02:48
,,,momentalno ,,,karposh 248/100,,,petpati nad dozvolenoto,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2016 во 20:41
Abe sveto, ne ni odgovori na mene i na mojot "klient" Suada dali kje go prochistish vozduhot bidejki e tvoj..ili advokatski da postapime hahaha

Изменето од evangeline - 19.Февруари.2016 во 20:41
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2016 во 17:42
E pa od taaplanina,kaj go oseti mojov,skopskiov,kakov-takov,moj...i zatoa ti kazuvam i tebe i na tvoite advokati Vangelica i outlook...NE GO DISETE AKO NEMATE POTREBA
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2016 во 19:32
пушам по кутија дневно чисто колку да го зафркнам загадувањето пред тоа да ме зафркне мене
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2016 во 08:39
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2016 во 00:13
Викаш го мавнало у глава ваздухот?
Можно е, помислив на тоа, ама ајде си реков ќе му дам да се објасни пофино во наредна реплика...
Реков ја ќе гини народ. Тоје
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2016 во 00:08
toa radi vozduhot..
едно е - не се две
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2016 во 00:06
Originally posted by svetosparki svetosparki напиша:

Suada...ti dali dises?neznam...aj i da dises...a so dises?neznam...ali garant Skopskiov ne go udisues...pa ,zatoa,ne mi go disi...mojot...Skopskiot..

Тука кај мене у село друже, у планинава, знаеш кој чист ваздух го има?
Значи топ... Дишам нормално.
На шо мислеше со тоа мојов нешо, алудираш нешо на ТВОЈ?!
Што е тоа?
Многу комплицирана реченица ми напиша, не сфатив.
Всушност мене точките ме бунат, многу СИ ГО РАЗВЛЕКОЛ...
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2016 во 23:50
Nitu ti go poseduvash skopskiot vozduh, nitu mozesh da zabranish nekoj da go dishe.
Najvazno od se e shto ovoj skopskiov vozduh sveto, ne se dishe!

Pa taka da, ako tvrdish deka e tvoj, te molam ischisti go, da mozam da go disham i jas, bidejki plakjam danok na imot vo edna od opshtinive vo Skopje (logichno e da mozam da ziveam...)
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2016 во 20:53
Suada...ti dali dises?neznam...aj i da dises...a so dises?neznam...ali garant Skopskiov ne go udisues...pa ,zatoa,ne mi go disi...mojot...Skopskiot..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.