IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - ЕП во ракомет - Данска 2014
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаЕП во ракомет - Данска 2014

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2014 во 13:27
Сепак се` добро се заврши
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2014 во 13:32
Да, добро заврши .... 
Заврши со префрлање на топката од еден на друг како жежок компир, преку меѓусебни обвинувања  и оправдувања ... 

Можеше и десетото место да се донесе со достоинство .... но ова е Македонија нели ... што се занесувам јас ..... 

Ја сакаш и ја мразиш .. и кога победуваш и кога губиш ... среќа
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2014 во 15:02

Антиќ што се меша сега одстрана со такви арогантни коментари?
Не се сеќавам дека некој од ракометарите им се исмеваше или беше циничен со нив, кога се вратија од Словенија со наведнати глави. Плус и засрамени, поради журките и пијанчењата што ги правеле таму.вртење со очи


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.