IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години
    Испратена: 09.Октомври.2013 во 16:03

Годинешната изложба на фотографии на „Чкрап!“ е со поддршка на НУ Музеј на тетовскиот крај - Тетово и Фотосојузот на Македонија, а по повод 11 Октомври, Денот на востанието на Македонија против фашистичката окупација.





Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.