Испечати | Затвори го прозорот

Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Фотографија, камери и видео
Опис на форумот: foto.idividi.com.mk, опрема, локации, совети за аматери...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26707
Датум на принтање: 17.Февруари.2019 во 08:22
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години
Постирано од: Zoran K
Наслов: Фотогрупата „Чкрап!“ слави 10 години
Датум на внесување: 09.Октомври.2013 во 16:03

Годинешната изложба на фотографии на „Чкрап!“ е со поддршка на НУ Музеј на тетовскиот крај - Тетово и Фотосојузот на Македонија, а по повод 11 Октомври, Денот на востанието на Македонија против фашистичката окупација.


http://www.telegraf.mk/kultura/46904-fotogrupata-ckrap-slavi-10-godini" rel="nofollow - http://www.telegraf.mk/kultura/46904-fotogrupata-ckrap-slavi-10-godini

http://www.facebook.com/events/217473605087168/?ref=22" rel="nofollow - https://www.facebook.com/events/217473605087168/?ref=22

Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk