IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 315316317318319 338>
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:06
,,,koj reche deka nemalo ludje na forumov ,,,a tuka luda zhurka se sprema ,,смеење,,

Вкупно има 113 Активни корисници онлајн, 5 Членови, 0 Анонимен член(ови), 96 Гостин, 12 Пребарувач(и) 
Најмногу членови биле онлајн 511, 13.Февруари.2017 во 19:28 
Членови онлајн: ANA_MARIJAJoshua_Treebijonse1ziezidapajser
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:17
Image result for секси журка

сакам да кажам дека ептен се собравме, да видам кој е кој... јас сум оваа доле седната брунета плазење
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:37
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Image result for секси журка

сакам да кажам дека ептен се собравме, да видам кој е кој... јас сум оваа доле седната брунета плазење

,,,ne gi zamajuvaj ,,,do mene si so shampanjskotoплазење 
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:41
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Image result for секси журка

сакам да кажам дека ептен се собравме, да видам кој е кој... јас сум оваа доле седната брунета плазење 
mene me nema тага
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2017 во 21:44
Originally posted by ANA_MARIJA ANA_MARIJA напиша:

Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Image result for секси журка

сакам да кажам дека ептен се собравме, да видам кој е кој... јас сум оваа доле седната брунета плазење 
mene me nema тага



,,,dobro si maskirana ,,,zatoa te nema ,,,плазење
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2017 во 22:51
Sdk....Koga ke umres site znaat deka si umrel samo ti neznaes ...toa e isto kako koga si GLUP site znaat deka si glup samo ti neznaes.
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2017 во 16:25
Originally posted by pajser pajser напиша:

Originally posted by Windy Windy напиша:

ovoj pajser brzi e ili taka mi se chini


,,,,mora da reagiram,,,ne me sporeduvaj so brzaiot ,,da ne kazham poteshka definicija,,,skraja da e da sum ko nego,,, ,,,

  toa da ne beshe onoj shto ''daveshe'' tuka so tochkite i........popot? збунетост
  a zoshto be, shto mu falelo? изненадување
tuku, od kaj pa ovaa (ili onoj!?) chula za nego, koga edvaj da e i......ispilena?намигнување
You live only ONCE!
Кон врв
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2017 во 20:50
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Sdk....Koga ke umres site znaat deka si umrel samo ti neznaes ...toa e isto kako koga si GLUP site znaat deka si glup samo ti neznaes.

arno so znaes kako e da si glup, al nije dobro so NE ZNAES deka megju ne-znaes ima promaja голема насмевкатрепкањеголема насмевкатрепкање
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2017 во 22:07
Sdk....preku k.. mi e od lektori
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2017 во 12:46
и сама кога сум пак ми е некако убаво...овде...сега... сдк и кажав
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2017 во 20:49
,,,SDK,,,ne mu e mesto ama da ne baram ,,,

,,,,,,,na site chlenovi idividovci srekni Veligdenski praznici, Hristovo Voskresenie ,,,

,,,Hristos Voskrese za mnogu godini neka e,,,zdravje sreka i semejna blagosostojba,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2017 во 21:55
sdk ne e fer тага
i sdk najsrekni praznici големо гушкање
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2017 во 10:21
Сдк...Неам трпение за телефон и интернет.
Заглавен на автобуска
А!
Христос Воскресе
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2017 во 22:32
Сдк...Со ваков дожд,доаѓањето у
Охрид ќе ми биде за да се наспијам.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 315316317318319 338>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,109 секунди.