Испечати | Затвори го прозорот

Сакам да кажам ...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26601
Датум на принтање: 03.Март.2024 во 23:44
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Сакам да кажам ...
Постирано од: Mushu
Наслов: Сакам да кажам ...
Датум на внесување: 16.Август.2013 во 14:16
СДК... Време беше и оваа тема да се отвори наново

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и КрајслерКоментари:
Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 16.Август.2013 во 20:47
SDK...E aj da ve vidam sega...
  http://maktel.mk/zabava-2/item/3395-valijant-bara-porno-akterki-i-akteri-za-noviot-porno-film-eve-mu-shansa-za-kiko-fakero-na-ringla" rel="nofollow - http://maktel.mk/zabava-2/item/3395-valijant-bara-porno-akterki-i-akteri-za-noviot-porno-film-eve-mu-shansa-za-kiko-fakero-na-ringla

Валијант бара порно актерки и актери за новиот порно филм: Еве му шанса за Кико факеро на рингла!-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 22:08
направиле каша попара..
тага


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:35
sdk....vreme e za spienjeeeeeeeeeeeee........


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:43
sdk2....pobarav pomos od prijatel ama prijatelov izgleda spie плачење


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:52
sdk...duvna vetre....

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:53
sdk...razvigorce плазење


Постирано од: acika
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:56
sdk...super e nadvor среќа

-------------
Finis coronat opus


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:56
sdk...more pojako e ova, ne e bas razvigorce....

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 17.Август.2013 во 23:57
sdk...razvigor (za 4to i 5to) голема насмевка


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 00:00
sdk...aj neka bide razvigor...iako e pojako....

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 01:22
sdk...
 

iznenaden i ..i pak iznenadenизненадувањеизненадување


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 11:59
sdk..Ode Laki ...na kafe намигнување

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 13:16
sdk.da ne otide i po lubenicaзамисленост

-------------
vivi


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 19:37
sdk..na koj mu tekna za novava sezona na sdk..bravoголема насмевка

-------------
vivi


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 18.Август.2013 во 23:42
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

sdk...
 

iznenaden i ..i pak iznenadenизненадувањеизненадување

lele laki pa nemoj vaka...pa site doma imame zeni, majki, sestri...
a ova so cukanjevo.....taa si e zatvorena, pa moze da cukaat site i da si pretpostavuvaat kakva e lubenicata, ama samo toj sto ke ja presece ke i se nasladi намигнување....a ostanatite....slobodno neka cukaat na drugi lubenici голема насмевка


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:17
  свиркање

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:18
sdk...svirkaj, svirkaj...


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:19
SDK...Jas ova go prepisav , ne e moj izumцрвенеење

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:21

намигнување


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:21
сдк...Лаки сега ќе пробува да се извади некакохи, хи...

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: laki_bu
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:22
SDK...Ni Vardar ne me pereцрвенеење

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:22
sdk...mu se slucuva vaka od vreme na vreme плазење


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 19.Август.2013 во 00:27
sdk...E JBG...svasta 

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:14
sdk....deneska i se javile od Pavel Satev.....газење од смеење

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:17
сдк..плавуша...јбг...ми фали уште цајкан трепкање

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:19
sdk...utre ke i se javat od Institut za kompjutersko inzenerstvo....свиркање

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:21
сдк...8 сабајле е идеално време  за анкетихи, хи...

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:22
sdk...a ne, utre posle 14....плазење

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:22
сдк...не играм газење од смеење

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:43
сдк не вреди да прогледуваш низ прсти

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:43
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

сдк не вреди да прогледуваш низ прсти


да


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:44
sdk..Strogo i na prva , nema cile mileух

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:45
sdk...pa neka se gine ako treba плазење


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:46
sdk...MUSKIда

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:46
sdk...gradi v gradi плазење


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:47
сдк се херои смеење

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:48
..sdk..Mi se pie kafeeeeeeeeeплачење

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:49
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

сдк се херои смеење


na pisanka намигнување


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:51
сдк нормално...вистинските херои одамна загинаазагриженост

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:53
sdk...eh pa sega ti...ostana uste nesto намигнување


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:55
sdk...Odam jas da sonuvam nesto ..ubavoтрепкање

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 00:56
СДК... Конечно ве начекав сите заедно

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:00
СДК... само мене ме немаат начекано негде... кај што не треба...
Барем немаат кажано во Пази што правиш, се снима...
Ама после постов ќе очекувам сите да ме шпиунираат....

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:06
СДК...
Пази што правиш се снима      од Fa Zhu, Денес во 01:05Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од yuiop, Денес во 01:04Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од yuiop, Денес во 01:04Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од Schatzii7, Денес во 01:04Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од Gabriela_S, Денес во 01:03Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од Fa Zhu, Денес во 01:02Види порака      Разно
Пази што правиш се снима      од laki_bu, Денес во 01:02Види порака      Разно

Сето шпиони

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:08
СДК... се спрема некој заговор...

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: yuiop
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:09
да бе....гужва во кинескиот кварт


Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:14
СДК... треба да станувам од компјутер, ама не можам да се натерам

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:35
sdk...ke treba da pocekame za igranje ili da se isklucime плазење


Постирано од: yuiop
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 01:35
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

sdk...ke treba da pocekame za igranje ili da se isklucime плазењеАми исклучете се.....најубаво.....јас сам ќе си играм....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2013 во 08:58
SDK...Moreeee изненадување...ovaa Valeri mnogu zgodna na noviov avatarцрвенеење

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 00:24
сдк

значи животов е толку краток
дури и да се изненади човекрамнодушност


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 00:31
сдк прекратоктага

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 00:39
sdk...vistinskite prijateli se tuka i vo dobro i vo zlo

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 11:16
sdk...prv pocnuva pa se buni

-------------
vivi


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 11:17
i sdk..dur si bese po kujnata se bese vo red, posle se pretvori vo cudoviste

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 12:02
sdk...Dobar dennnnтрепкањетрепкањеголемо гушкање

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:13
sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:18
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)
 

сдк- здраво Бибич и јас сум од 8 месеци со нав лаптоп па ништо не ми е сменето . Подрав и среќен роденден намигнување


-------------


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:20
Originally posted by емил емил напиша:


Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)
 

сдк- здраво Бибич и јас сум од 8 месеци со нав лаптоп па ништо не ми е сменето . Подрав и среќен роденден намигнување


A BE EMILCO,I MENE NE MI E SMENETO NA STARIOT KOMPJUTER,... USTE DA SI GI ZNAEV LOZINKITE ILI OD OVDE ILI BAR OD ADRESATA PREKU KOJ BEV REGISTRIRANA NA PROFILOV.... RAZBIRAS LI ME ILI PAK NE???


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:21
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)ѓоа шаховски потег си се направила... Биби ге-три хи, хи...

па ај среќен ти роденден... големо гушкање

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:27
        VALJDA NEMA DA IMA I G-4

FALA ZA CESTITKATA,SEGA PA SE NERVIRAM DEKA NE MOZAM MACETO DA SI GO ZAKACAM


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:29
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

        VALJDA NEMA DA IMA I G-4

FALA ZA CESTITKATA,SEGA PA SE NERVIRAM DEKA NE MOZAM MACETO DA SI GO ZAKACAM


немој да се нервираш баш на роденденот... ако треба дури и мој Мичо ќе ти го позајмамхи, хи...
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: acika
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:32
SDK...Sreken rodendenсреќа

-------------
Finis coronat opus


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:35
sdk fala acika... i da iskoristam postov da te prasam pod koj nik bese porano? gledam od 2006 si na forumov ,a vaka gledajki te na slikava nesto ne si mi poznat


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:39
sdk..tesko deka ke se razbereme nie

-------------
vivi


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:40
sdk... ete mi go macetooooooooooo


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 13:41
sdk...o bibi ti li si...големо гушкање...macevo zavrsi rabotaнамигнување

-------------
vivi


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 14:10
   kjuti,kjuti... ja sum..po kojznae koj pat


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 14:11
д4б3, BIBI_G_3 ... sto bi rekla anastea-ko na sahovska tabla da sme sednati,ne na forum
sdk,de pa vie pa


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 14:20
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

д4б3, BIBI_G_3 ... sto bi rekla anastea-ko na sahovska tabla da sme sednati,ne na forum
sdk,de pa vie pa


ајде, на потег си.... тури една Ге-четири-тортасвиркање

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: д4б3
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 15:37
turi 2Постирано од: Mushu
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 17:19
СДК... купичу си топ... кад-тад, кад-тад...

-------------
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 17:35
Originally posted by Fa Zhu Fa Zhu напиша:

СДК... купичу си топ... кад-тад, кад-тад...
 

сдк лепо


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 19:41
Сад чу да накитим масуле са салатичка и ракијом .... сад чу да оптегнем иву пјесму ...И ондак чу да разбијам ову стакло голема насмевка

А ко воли ракију , слободно се придружи


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:47
sdk sto vi e na site denesзбунетост

-------------
vivi


Постирано од: ANA_MARIJA
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:50
Членови онлајн:  http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=582" rel="nofollow - vivi1 http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=27365" rel="nofollow - Schatzii7 http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=20368" rel="nofollow - laki_bu http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=2252" rel="nofollow - Valerija http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=16786" rel="nofollow - Santijago http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=27543" rel="nofollow - ANA_MARIJA http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=28171" rel="nofollow - Alekxandar http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=15174" rel="nofollow - kejt-d-grejt http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=6379" rel="nofollow - acika

guzva na forumсмеење


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:54
aaaa imalo i poveke...sdk

-------------
vivi


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:56
сдк многу шпиони однадвор изненадување

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:57
sdk....i ti primetuvasзагриженост

-------------
vivi


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 22:58
сдк демнат ли демнатбубачка

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:01
sdk...neka cuvaat straza...i stitat od urociух

-------------
vivi


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:40
ме остави сама...паккуче

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:49
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

ме остави сама...паккуче


аха големо гушкање


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:55
sdk....PERVERZNAAAAAAA.....

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:55
sdk....imam cuvstvo deka Andjelina ovie dva dena me sledi плазење


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 21.Август.2013 во 23:58
sdk....sledi ja i ti nea....i ke stignes kaj mene...

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:00
sdk...cek da ja prasam плазење


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:02
Originally posted by Santijago Santijago напиша:


Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

ме остави сама...паккучеаха големо гушкање


Mislev i ti se isplasi...od mene

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:02
sdk...prasaj me mene...

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:03
Таман работа да се плашам смеење

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:04
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Таман работа да се плашам смеење


Ami...koj te znae

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:07
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Таман работа да се плашам смеење


Ami...koj te znae

никој задоволство


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 00:47
sdk...al bi bek голема насмевка


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 01:03
SDK...Lud jebe zbunjenogизненадувањеизненадување

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 01:49
sdk....dobra vi nokkkkkkkk големо гушкање


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 22.Август.2013 во 01:49
SDK...zosto se si mislam deka znam koj e ovoj....голема насмевка

Гостин 35Денес во 01:33207 минутиAndroid OS Mobile Safari 4ја чита темата:
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=22224&PN=1" rel="nofollow - Што сакаат жените од мажите???


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 23.Август.2013 во 04:43
sdk.....ne daj se Gabi....


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 23.Август.2013 во 11:52
сдк....тука нешто многу дешавки имало изгледа....

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: acika
Датум на внесување: 23.Август.2013 во 12:01
Sdk...dobar denмафтање

-------------
Finis coronat opusИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk