IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 330331332333>
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2020 во 18:52
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,ajde ortakov reshil da se zheni,,,so srekja,, ,,,sade mufte da pomine,,,
Ортак ја како протеран од дома и официјално станав егеец
И ко таков избегав во Тафталиџе,нели паркинг келепур
Шо да праам појако е од мене,башка израснав меѓу егејци.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12920
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2020 во 11:54
Originally posted by paralelogram paralelogram напиша:

Се пере ли кајш у машина, или како, да го исполирам ако не?. До кое дереџе дојдовме, со вакви прашања...
Озбилно, се пере ли кајш?

,,,ako ne probash nema da znaesh,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12920
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2020 во 11:55
Originally posted by Орка Орка напиша:

Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,ajde ortakov reshil da se zheni,,,so srekja,, ,,,sade mufte da pomine,,,
Ортак ја како протеран од дома и официјално станав егеец
И ко таков избегав во Тафталиџе,нели паркинг келепур
Шо да праам појако е од мене,башка израснав меѓу егејци.

,,,ortaaaak ti pod prozor si mi parkiral na toj free parking,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2020 во 16:30
Сдк...Па епа епа комшија
Лошо време,да ти речев симни се
да тркнеме на по една жта🤣👍
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12920
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2020 во 07:38
,,,e aj sea mu e majkata za vikendov na po tri zh'ti,,,
,,,tuku sho bidna so kaishot,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 738
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2020 во 15:21
Страв ми е да не фане шнолата да го сокрше ѕидовете.. Кој ка се опраа после со старио
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12920
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2020 во 09:01
Originally posted by paralelogram paralelogram напиша:

Страв ми е да не фане шнолата да го сокрше ѕидовете.. Кој ка се опраа после со старио

,,,aj pa i ti,,sho ke ti rekol stario,,,ke ti mavne nekolku dena karantin i tolku,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2020 во 19:32
Сдк...Е ова е викенд!
Уште да бев дома.
Кој бил у војска знае...Ситнооо,Џемс Бонд ми е цифра.
Иако мислам ќе фатам и наградно плус еден ден.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2020 во 18:13
Сдк...Шо сте се сокриле бре,не е форумов црква.
Па сеа тука со лажиче причест да вадиме.
Тукуууу друг ми е муабетот,конечно дома.
Јеби га не е брат ми мицко или зајко.
Мораше да отседи негативен на корона
четернаесе дена карантин и четернаесе дена самоизолација.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2020 во 22:13
Сакам да кажам многу
ама не ми се зборува некако вртење со очи
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 738
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2020 во 18:51
Сви имају хороскопски знак само мој се истрошив
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2020 во 19:52
Сдк...Охридов убав денес.
Иако пречи за подолго пешачење
поради песочнава бура.
Но затоа охриѓани на ниво...
Десет јајца,суташ јогурт и
роса од 0.5л. 200 денари!
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 738
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2020 во 21:26
Значи најак сум во форумскиве игри, ми нема рамен.. Секој ден растур праам
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2020 во 19:35
Сдк...Не би блател перки!
Не,за да расипуам тема со добри вибрации.
Па ќе речам во духот на творецот на темата.
Кога не си на иста ферквенција,тешко резонанција.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 330331332333>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.