IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Креатин
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Креатин

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
MrRossi1997 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MrRossi1997 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Креатин
    Испратена: 21.Јули.2013 во 01:27
Здраво Билдери имам едно прашање имам 16 години и имам шум на срцето како мал повише сега помалце дали ке биде штетно нешто или нема врска ова ??
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.