Испечати | Затвори го прозорот

Креатин

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26563
Датум на принтање: 18.Април.2024 во 06:35
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Креатин
Постирано од: MrRossi1997
Наслов: Креатин
Датум на внесување: 21.Јули.2013 во 01:27
Здраво Билдери имам едно прашање имам 16 години и имам шум на срцето како мал повише сега помалце дали ке биде штетно нешто или нема врска ова ??Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk