IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Илија Николовски Луј
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Илија Николовски Луј

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
вал Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вал Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Илија Николовски Луј
    Испратена: 08.Јуни.2013 во 13:38
Свирам на виолина па се размислувам да идам таму средно на инструментален отсек има ли некој кој веќе го посетува ова школо и да ми каже нешто повеќе
Благодарам однапред
Кон врв
Ballet Lover Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2018
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ballet Lover Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2018 во 13:10
Јас во Луј одев основно балетско и средно
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.