Испечати | Затвори го прозорот

Илија Николовски Луј

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26501
Датум на принтање: 27.Септември.2023 во 14:55
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Илија Николовски Луј
Постирано од: вал
Наслов: Илија Николовски Луј
Датум на внесување: 08.Јуни.2013 во 13:38
Свирам на виолина па се размислувам да идам таму средно на инструментален отсек има ли некој кој веќе го посетува ова школо и да ми каже нешто повеќе
Благодарам однапредКоментари:
Постирано од: Ballet Lover
Датум на внесување: 02.Јули.2018 во 13:10
Јас во Луј одев основно балетско и средноИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk