IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Конкурс за докторски студии во Љубљана
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкурс за докторски студии во Љубљана

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Borce P. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Март.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce P. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Конкурс за докторски студии во Љубљана
    Испратена: 05.Март.2013 во 18:57
На факултетот за компјутерски и информатички науки во Љубљана (Словенија), ќе биде објавен конкурс за упис на докторски студии. Јас исто така се одлучив за студии во Љубљана и сум многу задоволен со мојот избор. Доколку се одлучите да студирате, имате можност да добиете и стипендии, со кои ќе си овозможите бесплатно студирање. Повеќе информации ви се достапни на: http://www.fri.uni-lj.si/en/education/phd/ или на следниот е-маил: studinfo@fri.uni-lj.si
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.