Испечати | Затвори го прозорот

Конкурс за докторски студии во Љубљана

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26352
Датум на принтање: 12.Јули.2024 во 11:59
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Конкурс за докторски студии во Љубљана
Постирано од: Borce P.
Наслов: Конкурс за докторски студии во Љубљана
Датум на внесување: 05.Март.2013 во 18:57
На факултетот за компјутерски и информатички науки во Љубљана (Словенија), ќе биде објавен конкурс за упис на докторски студии. Јас исто така се одлучив за студии во Љубљана и сум многу задоволен со мојот избор. Доколку се одлучите да студирате, имате можност да добиете и стипендии, со кои ќе си овозможите бесплатно студирање. Повеќе информации ви се достапни на: http://www.fri.uni-lj.si/en/education/phd/ или на следниот е-маил: studinfo@fri.uni-lj.siИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk