IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Златна Буба Мара
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Златна Буба Мара

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
paracetamol Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 11.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paracetamol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Златна Буба Мара
    Испратена: 24.Февруари.2013 во 18:05
Denes gledav bubamara...katastroga.
So e ona ponasanje na Saso Kocev kako voditel?
Celo vreme protiv Vmro,tolku ocigledno kako den. Cela vecer samo gluposti za spomenicite. Dali e ispravno sto ni gi pustat na TV da gi gledame so nivnite politicki gluposti?
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2013 во 18:10
aaaaa ja pa gledam od nadvor i se cudam od kaj Buba Mara vo forum politika...
pa i ne napagjase tolku strasno...baska koga Amerika dozvoluva da se praat zaebancii na adresa na Barak Obama,a neli nie ucime od Amerika ,so se lutis голема насмевка

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2013 во 18:11
Originally posted by paracetamol paracetamol напиша:

Denes gledav bubamara...katastroga.
So e ona ponasanje na Saso Kocev kako voditel?
Celo vreme protiv Vmro,tolku ocigledno kako den. Cela vecer samo gluposti za spomenicite. Dali e ispravno sto ni gi pustat na TV da gi gledame so nivnite politicki gluposti?


не се секирај . Штом некој збори против ВМРО-ДПМНЕ најскоро време ќе го скинат од јавниот етер 

намигнување
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2013 во 18:25
temava e za vo mediumi,ama aj koga veke pocnalo(ionaka ke ne brisat ili premestat)
samo da go prasam paracetamolot
emisijata od -Janko burekojadacot i onaa na Milenko ubavi ti se?
pretpostavuvam rado gi gledas...ne gi napagjaat onie od vlasta,a?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2013 во 18:29
Originally posted by paracetamol paracetamol напиша:

Denes gledav bubamara...katastroga.
So e ona ponasanje na Saso Kocev kako voditel?
Celo vreme protiv Vmro,tolku ocigledno kako den. Cela vecer samo gluposti za spomenicite. Dali e ispravno sto ni gi pustat na TV da gi gledame so nivnite politicki gluposti?


не! многу се вардеа, мислам дека беа уплашени
воопшто не спомнаа ништо за Талат, а тоа е најактуелна тема деновиве, не го гибнаа
лани беа поостри
годинава повнимателни
не се знае со овие, овие живи луѓе јадат
страв лозје чува!

се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2013 во 23:07
Јас не слушнав да се зборува против ВМРО, нешто се зборуваше против владата...амааааа сега ми текна, па владата е уствари ВМРО, т.е. ВМРО е уствари Македонија т.е. кога ќе кажеш Македонија мора да помислиш на ВМРО во истиот момент... Тито и КПЈ...намигнување 
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2013 во 00:53
А вестите на Сител ТВ што се контра опозициски ... т.е тоа е повеќе шоу отколку вести. Кај се видело на вести, да се напаѓа отворено политичка фракција или да се држи страна.. Мислам дека од тоа поголем преседан нема нели.. А златна буба мара и Сашко Коцев е Стенд ап комеди, што е далеку понестрашно отколку вестите на Сител, каде што првиот воведен збор е СДСМ или Бранко.. хехехехе.. Вести се да се известува, а не да се ПРОПАГИРА !!!!

Ај сега на ова дај ми одговор парацетамол?!?!?!


The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2013 во 01:23
Ајдеее сега и Бубамарава не чини..па што имаме ние подобро од ова и од к-15 кои реалноста ја прават смешка
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2013 во 02:14
Зевзекманија кои за чудо ете прават пародии и на сметка на власта, а богами и на опозицијата. голема насмевка
Но нормално е во денешно време на ПОДДРЖУВАЧИТЕ да не им се допаѓа контрапропагандата.
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2013 во 18:47
Коцееееееееееееееее...................в Сашо!!! смеење
Кон врв
paracetamol Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 11.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paracetamol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2013 во 20:13
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

А вестите на Сител ТВ што се контра опозициски ... т.е тоа е повеќе шоу отколку вести. Кај се видело на вести, да се напаѓа отворено политичка фракција или да се држи страна.. Мислам дека од тоа поголем преседан нема нели.. А златна буба мара и Сашко Коцев е Стенд ап комеди, што е далеку понестрашно отколку вестите на Сител, каде што првиот воведен збор е СДСМ или Бранко.. хехехехе.. Вести се да се известува, а не да се ПРОПАГИРА !!!!

Ај сега на ова дај ми одговор парацетамол?!?!?!


Jas tvrdam deka sitel e porealen od Saso Kocev.Tie kazuvaat i za B.C i za Grujo.
Ovaj celo vreme bese protiv Grujo,odnosno DPMNE.Ocigledno deka nemaat granica so ovie novi stendap komedi.
K-15 ne e tolku napaden,a uste pomalce Sitel.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2013 во 20:25
Сител е објективен?!?!?! Ти мора да се шегуваш нели?!?!?

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2013 во 22:21
срамота, како тоа смеат така вицеви на сметка на владата да се прават??? одма да се испозатвори све тоа!
- said no one ever, освен можеби сталин или Ким Јонг Ил... хи, хи...инаку, на другата страна, би се согласил дека златна буба мара не е соодветното место за такви ствариИзменето од zabegan - 28.Февруари.2013 во 22:24
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2013 во 22:41
Ако Македонија добие негативен извештај од европската комисија освен БЦ како главен кривец, како соучесник ќе биде и златна буба мара...Проклети соросоиди...
                                                           
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.