IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Чувства
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чувства

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 11>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:58
Originally posted by malecka malecka напиша:


 
Епа, баш за да не бидам заебана и искористена па фрлена ко стар партал, си остаив доволно простор и време за да боље го запознаам типот...и успеав. Знам дека не е таков да размишља само за секс. Знам дека ако зборам најискрено со него и он ќе биде најискрен со мене.. го познавам доволно.


Драго ми е ова што го читам навистина... Тогаш ништо не те спречува да продолжиш понатаму.. Само малку самодоверба плус и се ќе биде во ред..Wink
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 16:00
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Natalija ...stom doaga guskanjeto od Minister za guskanje so zlaten orden premnogu sum pocesten ...za vozvrat za cesta koja ja imam od tebe:
 
Ti baknuvam raka....ostanatoto go ostavam na najsrekniot covek na svetot koj ima dozvola da uziva vo tvojata ubavina Smile

Ти благодарам навистина од се срце.. Верувај ми среќен е и тоа многуEmbarrassedEmbarrassedHug
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 16:02
Drustvence vi posakuvam ubav den i ubava misla sekogas  Star
 
Od mene tolku ...treba doma da se odi ...milo mi bese sto se druzevme denes Embarrassed
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 16:05
Пријатен и релаксирачки ден и многу позитивности..Коцкар
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 16:07
Nate,srce ubavo  popladne
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 16:08
Благодарам мила исто и на тебе прекрасно попладне полн насмевки EmbarrassedHug
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 17:46
Да. Ги покажувам.Најчесто.Но не секогаш.Зависи од ситуацијата. Од човекот. Многу радо ги кажувам, а најрадо / пишувам.Со текот на времето сум поотворена. И поискрена. А што некој ќе прави со тоа, тоа не е мој проблем. Јас сум си јас и најважно ми е да си останам доследна на себе си.Оној кој треба ќе ме разбере или барем ќе се потруди. Истото важи и во обратен правец.
Кон врв
elizabeta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elizabeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 18:48
Originally posted by batt's batt's напиша:

kolku si dozvoluvate ili ne dozvoluvate drugite da vidat sto cuvstvuvate?

gi pokazuvate li emociite?
 
zavisi od toa koi se tie drugite Smile
 
nekomu mu pokazuvam a nekomu ne, koj kolku zasluzil Smile
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 19:46
најчесто ги кажувам моите чувства.
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2007 во 23:27
Originally posted by batt's batt's напиша:

kolku si dozvoluvate ili ne dozvoluvate drugite da vidat sto cuvstvuvate?

gi pokazuvate li emociite?
 
koga e u pitanje ljubovta jas sum mnogu sramezliva licnost i mi treba vreme za da pocnam da gi pokazuvam emociite kon partnerot.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2007 во 23:29
znachi,...se zaebavash so mene,a?CryCry
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2007 во 23:31
Originally posted by brza brza напиша:

znachi,...se zaebavash so mene,a?CryCry
 
srci ne se razocaruvaj pa ti odma,so maz ke si, odma se otkazuvas a?Smile
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2007 во 23:36
ne se otkazuvam,...ama,sepak reche neshto pred nekoe vreme,....ama aj ke probam da mi te "skrsham".........LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2007 во 23:38
Koj ne me znae vednas ke mu stane jasno kakva licnost sum,znaci gi pokazuvam cuvstvata i koga treba pa i koga ne treba.
Nekogas vo nekoi situacii toa i ne e mnogu pozelno ama sto da pravam toa sum jas....

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.