IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Чувства
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чувства

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:42
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Nate, mnogu te sakam Tongue
lele out od temata sum, ako vi smeta ovoj post brisete slobodno, ama morav da se iskazam Embarrassed

Ете емоција и тоа прекрасна..
И јас те сакам тебе Hug и не бришам ни у кој случај кога се работи за спонтана искажана прекрасна емоцијаEmbarrassed
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:42
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Girl...se gleda deka si golema drugarka....sepak drugarite se tuka da ti pomognat  ...ako mozes da se spravis sama so tie losi emocii super bas mi e milo Star
 
I girl ne bese sovet tuku moj stav...ne me biva bas za soveti ...no ako ti pomogna mojot stav milo mi e Smile



Veruvaj deka ke mi bide od golema pomos, bas ubavo sto sekoj so svojot karakter si go kazuva svojot stav...Imam uste mnogu da ucam vo zivotot, ne e se taka rozovo Cry
Kako i da e, od srce ti blagodatram i na tebe i na milata Nate za vasite iskreni odgovori Hug
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:43
Ninga....nemoj taka....so vreganje....Nate si kaza svoj stav ...bas bese mladalacki,svez i romanticen...ne gledam nikakva stara moma ...bas gledam edna fina dama ....nemoj da mislis ja branam ili tebe te napagam ...no ako si ona sto go napisa citiram :
 
Jas sum eden fin i romanticen tip, koj saka prosetki, cvekinja, poezija...
 
nemase da go napisis ona pogore :(
 
A Natali i tebe ne ti lici nekogo da narekuvas bagra ..moram da te iskaram ...no posto gi iskazuvas emociite javno O.K. prosteno ti e  :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:45
Originally posted by nindza nindza напиша:

Originally posted by malecka malecka напиша:

Имам 17 години и тоа ми е сосем доволно за да бидам свесна кога некој осеќа нешто за мене и тоа е повеќе него од желба за секс... И верувај, нинџа, дека многу добро го знам типот за да би ме изиграл така...али ок. Ти си имаш свои ставови и мислења, јас свои...па и не би било интересно сите да сме истомисленици, нели?!


---------------

Devojce ja sakam da te zashtitam ...ti kazuem od maska gledna tocka... sto se prai koga mu se nudis na tacna... a ti imas negde 17-18 godini...

Hhh ne mi bese muabetot za loso ... zimi katanataWink

Хм.. зашто ме тера мисла дека сакаш под сукња да и се пикнеш??Ermm
Какво нудење бе, само секс ли ти е у глава..
Девојката има проблем и доволно е зрела за да расуди дали да си покаже емоции или не..

Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:48
Malecka ....Ninga do nekade e vo pravo ...navistina sme maskite losi koga nekoja devojka ke ni dojde kako na tacna....togas plenot e lesen i veke ne e interesen....sosema e drugo koga ke se pomacime za nekoja dama...togas toj plen ne sakame da go izgubime bas lesno .....ubavo e da najdes nekoj balans izmegu ...ako mozes .....tuka ne mozam barem jas da ti pomognam ...sama treba da go najdes toj balans ...a i ke go najdes veruvaj mi so tek na vreme Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:50
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Ninga....nemoj taka....so vreganje....Nate si kaza svoj stav ...bas bese mladalacki,svez i romanticen...ne gledam nikakva stara moma ...bas gledam edna fina dama ....nemoj da mislis ja branam ili tebe te napagam ...no ako si ona sto go napisa citiram :
 
Jas sum eden fin i romanticen tip, koj saka prosetki, cvekinja, poezija...
 
nemase da go napisis ona pogore :(
 
A Natali i tebe ne ti lici nekogo da narekuvas bagra ..moram da te iskaram ...no posto gi iskazuvas emociite javno O.K. prosteno ti e  :)

Благодарам за простувањето, само јас никого не навредив...
Девојката си има проблем делиме совети.. Нека си го искаже своето без преседан и отворено срце..
Секако се извинувам за зборот багра.. ајде ке идам со стари волци да се справи.. може бејб? Embarrassed
П.С гушка до тебе за прекрасните зборови.. Нинџа знае колку сум јас дама и убава.. EmbarrassedEmbarrassed




Изменето од natalija - 19.Септември.2006 во 15:51
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:50

[/QUOTE]
Хм.. зашто ме тера мисла дека сакаш под сукња да и се пикнеш??Ermm
E ne znam na kogo mu e sex u glavata... taa e maloletna svasta od tebe bogami MOMO hehehe


Какво нудење бе, само секс ли ти е у глава..

Se misli nudenje...eve te sakam...i on napalen tinejdzer sto ke naprai.. da ne i pisue poezija mozda na toa ... ima da ja iskine... u 95% slucai ... zatoa pretpazlivo...

Девојката има проблем и доволно е зрела за да расуди дали да си покаже емоции или не..

Ne e dovolno zrela cim ceka 3 godini , da iskaze cuvstva ... Momo edna nizaeddna LOL !

[/QUOTE]
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:51
Sekogas treba da bides eden cekor ponapred od maskite, dokolku ne ostane barem trunka misterija sto se imas da dades od sebe--ke im stanes dosadna za navistina kuso vreme!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:53
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Malecka ....Ninga do nekade e vo pravo ...navistina sme maskite losi koga nekoja devojka ke ni dojde kako na tacna....togas plenot e lesen i veke ne e interesen....sosema e drugo koga ke se pomacime za nekoja dama...togas toj plen ne sakame da go izgubime bas lesno .....ubavo e da najdes nekoj balans izmegu ...ako mozes .....tuka ne mozam barem jas da ti pomognam ...sama treba da go najdes toj balans ...a i ke go najdes veruvaj mi so tek na vreme Smile


-----------------------------

Samo da te ispravam... ne maskite sme losi... nego nedozreanite maski se loshi... ne od sto se loshi nego mu ja mislat so drugata glava poveke i se spremni se da napravat samo da se dokazat sami na sebe... e toa e poentata...

Inache bagra momcite se najloshi LOL LOL LOL LOL LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
malecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 185
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај malecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:55
Originally posted by nindza nindza напиша:



Хм.. зашто ме тера мисла дека сакаш под сукња да и се пикнеш??Ermm
E ne znam na kogo mu e sex u glavata... taa e maloletna svasta od tebe bogami MOMO hehehe


Какво нудење бе, само секс ли ти е у глава..

Se misli nudenje...eve te sakam...i on napalen tinejdzer sto ke naprai.. da ne i pisue poezija mozda na toa ... ima da ja iskine... u 95% slucai ... zatoa pretpazlivo...

Девојката има проблем и доволно е зрела за да расуди дали да си покаже емоции или не..

Ne e dovolno zrela cim ceka 3 godini , da iskaze cuvstva ... Momo edna nizaeddna LOL !

[/QUOTE][/QUOTE]
 
Епа, баш за да не бидам заебана и искористена па фрлена ко стар партал, си остаив доволно простор и време за да боље го запознаам типот...и успеав. Знам дека не е таков да размишља само за секс. Знам дека ако зборам најискрено со него и он ќе биде најискрен со мене.. го познавам доволно.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:56
Originally posted by nindza nindza напиша:



Хм.. зашто ме тера мисла дека сакаш под сукња да и се пикнеш??Ermm
E ne znam na kogo mu e sex u glavata... taa e maloletna svasta od tebe bogami MOMO hehehe


Какво нудење бе, само секс ли ти е у глава..

Se misli nudenje...eve te sakam...i on napalen tinejdzer sto ke naprai.. da ne i pisue poezija mozda na toa ... ima da ja iskine... u 95% slucai ... zatoa pretpazlivo...

Девојката има проблем и доволно е зрела за да расуди дали да си покаже емоции или не..

Ne e dovolno zrela cim ceka 3 godini , da iskaze cuvstva ... Momo edna nizaeddna LOL !

[/QUOTE][/QUOTE]

Па мома сум бе... не сум од двополните..
Затоа и дадов совет да почне малку со игра ( ме разбра малечката) да опипа пулс и да знае на што е..зборовите сами ке си дојдат..
Него.. да се вратам на тебе.. Стара мома.. Бејби па тоа е комплимент, значи сум созреала и дораснала и прераснала на културата над тебе.. Embarrassed
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:56
Natalija ...stom doaga guskanjeto od Minister za guskanje so zlaten orden premnogu sum pocesten ...za vozvrat za cesta koja ja imam od tebe:
 
Ti baknuvam raka....ostanatoto go ostavam na najsrekniot covek na svetot koj ima dozvola da uziva vo tvojata ubavina Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:56
Епа, баш за да не бидам заебана и искористена па фрлена ко стар партал, си остаив доволно простор и време за да боље го запознаам типот...и успеав. Знам дека не е таков да размишља само за секс. Знам дека ако зборам најискрено со него и он ќе биде најискрен со мене.. го познавам доволно.


E pa ako e bash taka idi smesta zalapaj go ne mu ja misliLOL LOL LOL LOL LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
malecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 185
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај malecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:58
Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile еј, ај сеа ти не претеруј SmileSmileSmileSmileSmile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,154 секунди.